Tarım Simülatörü 16 Farming Simulator 16 Manage your own farm and drive massive machines in an open world! Farming Simulator 16 allows you to manage your own realistic farm in extraordinary detail. Plant, grow, harvest, and sell five different crops, raise cows and sheep, and sell timber at your own pace. Buy new fields to expand your farm land. Take direct control of harvesters and tractors, or hire AI helps and manage your growing farm from the full screen management map. As the newest in the series of Farming Simulator games, this game has the best of agriculture simulation. The game features massive tractors and other machines from over 20 brands of agricultural manufacturers, including New Holland, Case IH, Ponsse, Lamborghini, Horsch, Krone, Amazone, MAN and more. Features of Farming Simulator 16 include: - New 3D graphics show even more detail on your machinery! - Plant and harvest five different crops: Wheat, canola, corn, sugar beet and potatoes - Sell your crops in a dynamic market - Use realistic tractors and trucks from some of the biggest agriculture machine makers - Feed your cows and sheep to produce and sell milk and wool - Forestry has gone mobile! Harvest wood with dedicated machinery and sell the timber - Manage AI helpers for better results - Play with a friend in local multiplayer mode for WiFi and Bluetooth (not available on Android TV) - Android TV support Kendi çiftliğinizi yönetin ve açık bir dünyada devasa makineleri sürün! Farming Simulator 16, kendi gerçekçi çiftliğinizi olağanüstü ayrıntılarla yönetmenizi sağlar. Beş farklı ürün ekin, büyütün, hasat edin ve satın, inek ve koyun yetiştirin ve kendi hızınızda kereste satın. Çiftlik arazinizi genişletmek için yeni tarlalar satın alın. Biçerdöverlerin ve traktörlerin doğrudan kontrolünü ele alın veya yapay zekayı işe alın ve büyüyen çiftliğinizi tam ekran yönetim haritasından yönetin. Farming Simulator oyunları serisinin en yenisi olan bu oyun, en iyi tarım simülasyonuna sahiptir. Oyunda, New Holland, Case IH, Ponsse, Lamborghini, Horsch, Krone, Amazone, MAN ve daha fazlası dahil olmak üzere 20'den fazla tarım üreticisinin büyük traktörleri ve diğer makineleri bulunuyor. Farming Simulator 16'nın özellikleri şunları içerir: - Yeni 3B grafikler, makineniz hakkında daha fazla ayrıntı gösterir! - Beş farklı mahsul ekin ve hasat edin: Buğday, kanola, mısır, şeker pancarı ve patates - Ürünlerinizi dinamik bir pazarda satın - En büyük tarım makinesi üreticilerinden bazılarının gerçekçi traktörlerini ve kamyonlarını kullanın - Süt ve yün üretmek ve satmak için inek ve koyunlarınızı besleyin - Ormancılık mobil hale geldi! Özel makinelerle odun hasat edin ve keresteyi satın - Daha iyi sonuçlar için AI yardımcılarını yönetin - WiFi ve Bluetooth için yerel çok oyunculu modda bir arkadaşınızla oynayın (Android TV'de mevcut değildir) - Android TV desteği
Android Oyun Club

Farming Simulator 16

Oyun Indir

Tarım Simülatörü 16

Farming Simulator 16

Manage your own farm and drive massive machines in an open world!

Farming Simulator 16 allows you to manage your own realistic farm in extraordinary detail. Plant, grow, harvest, and sell five different crops, raise cows and sheep, and sell timber at your own pace. Buy new fields to expand your farm land. Take direct control of harvesters and tractors, or hire AI helps and manage your growing farm from the full screen management map.

As the newest in the series of Farming Simulator games, this game has the best of agriculture simulation. The game features massive tractors and other machines from over 20 brands of agricultural manufacturers, including New Holland, Case IH, Ponsse, Lamborghini, Horsch, Krone, Amazone, MAN and more.

Features of Farming Simulator 16 include:

– New 3D graphics show even more detail on your machinery!
– Plant and harvest five different crops: Wheat, canola, corn, sugar beet and potatoes
– Sell your crops in a dynamic market
– Use realistic tractors and trucks from some of the biggest agriculture machine makers
– Feed your cows and sheep to produce and sell milk and wool
– Forestry has gone mobile! Harvest wood with dedicated machinery and sell the timber
– Manage AI helpers for better results
– Play with a friend in local multiplayer mode for WiFi and Bluetooth (not available on Android TV)
– Android TV support

Kendi çiftliğinizi yönetin ve açık bir dünyada devasa makineleri sürün!

Farming Simulator 16, kendi gerçekçi çiftliğinizi olağanüstü ayrıntılarla yönetmenizi sağlar. Beş farklı ürün ekin, büyütün, hasat edin ve satın, inek ve koyun yetiştirin ve kendi hızınızda kereste satın. Çiftlik arazinizi genişletmek için yeni tarlalar satın alın. Biçerdöverlerin ve traktörlerin doğrudan kontrolünü ele alın veya yapay zekayı işe alın ve büyüyen çiftliğinizi tam ekran yönetim haritasından yönetin.

Farming Simulator oyunları serisinin en yenisi olan bu oyun, en iyi tarım simülasyonuna sahiptir. Oyunda, New Holland, Case IH, Ponsse, Lamborghini, Horsch, Krone, Amazone, MAN ve daha fazlası dahil olmak üzere 20’den fazla tarım üreticisinin büyük traktörleri ve diğer makineleri bulunuyor.

Farming Simulator 16’nın özellikleri şunları içerir:

– Yeni 3B grafikler, makineniz hakkında daha fazla ayrıntı gösterir!
– Beş farklı mahsul ekin ve hasat edin: Buğday, kanola, mısır, şeker pancarı ve patates
– Ürünlerinizi dinamik bir pazarda satın
– En büyük tarım makinesi üreticilerinden bazılarının gerçekçi traktörlerini ve kamyonlarını kullanın
– Süt ve yün üretmek ve satmak için inek ve koyunlarınızı besleyin
– Ormancılık mobil hale geldi! Özel makinelerle odun hasat edin ve keresteyi satın
– Daha iyi sonuçlar için AI yardımcılarını yönetin
– WiFi ve Bluetooth için yerel çok oyunculu modda bir arkadaşınızla oynayın (Android TV’de mevcut değildir)
– Android TV desteği

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *