faraway-2-jungle-escape-300x300
Android Oyun Club

Faraway 2: Jungle Escape

Oyun Indir

Yeni zorluklar ve gizemli bulmacalarla dolu Faraway 2: Jungle Escape’de tüm yeni tapınaklardan kaçın. Bu odadan kaçış oyunu kesinlikle bulmaca kaçma yeteneğinize meydan okuyacaktır. Bir milyondan fazla oyuncuyla gelmiş geçmiş en iyi kaçış oyunlarından birinin devamı! Zihninize tamamen meydan okuyacak, sizi büyüleyecek ve saatlerce harika mobil oyun eğlencesi sunan bir odadan kaçış bulmaca oyunu.

BÜYÜLEYİCİ HİKAYE
Kayıp babanızı arayarak yolculuğunuza başlamanızın üzerinden neredeyse bir yıl geçti. Akıllara durgunluk veren birçok bulmacayı çözdükten sonra, geçtiğiniz son portal sizi keşfedilecek yeni tapınaklarla dolu yepyeni bir kıtaya götürdü. Görünüşe göre bir şeye yaklaşıyorsun ve babanın geride bıraktığı notları bulmaya devam ediyorsun, ancak şimdi öyle görünüyor ki yalnız değil. Çevreyi gözlemleyin, eşyaları toplayın, cihazları kullanın ve tapınak labirentlerinden kaçmak için kafa karıştırıcı bulmacaları çözün.

KARMAŞIK BULMACALAR
Kaçış bulmacalarıyla dolu 18 yeni tapınağı keşfedin, Başladığınız andan itibaren sizi büyüleyecek bir 3B dünyayı keşfedin. Dönün, bakın ve akıllara durgunluk veren bulmacaları ve mekanizmaları keşfedin.

KAPSAYICI DÜNYA
Bir kaçış oyununda bulacağınız, keşfedilecek çok sayıda sır içeren ortam müziği ve gezinmesi kolay 3D dünyada rahatlayın.

GİZEM DEVAM EDİYOR
Babanızın kayıp günlüğünün bulabileceğiniz daha birçok sayfası var, belki o zaman ailenizin geçmişini çözersiniz. Bu, sizi saatlerce meşgul edecek bir kaçış oyunudur!

YENİ ÖZELLİKLER
Oyun içi kamera, fotoğraf çekmenizi ve daha sonra kullanmak üzere kaydetmenizi sağlar.

ÜCRETSİZ DENEYİN
Kalan seviyeleri satın almaya karar vermeden önce 9 ücretsiz kaçış seviyesinin keyfini çıkarın ve sizi etkileyecek tüm Faraway 2: Jungle Escape hikayesini deneyimleyin.

SÜPER GENİŞ EKRAN DESTEĞİ
Bulmaca oyunu yeni 18: 9 telefonlarda güzel görünüyor ve ayrıca tablet cihazlarda da parlıyor. Enfes görünen çarpıcı ve şaşırtıcı derecede ayrıntılı grafiklerin keyfini çıkarın.

Faraway 2: Jungle Escape ile odadan kaçış oyunları ve bulmacalarından oluşan yepyeni, ilgi çekici bir ortama girin!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *