Escape Bubble
Android Oyun Club

Escape Bubble

Oyun Indir

Escape Bubble,Kaçış Balonu,

Büyük kaçış macerası şimdi başlıyor! Bu heyecan verici balon patlatma oyununda tüm baloncukları vurun ve patlatın, eğlenceli güçlendirmelerin kilidini açın ve bulmacaları çözün. Kabarcık labirentinden kaçabilir misin? Escape Bubbles’ı şimdi indirin ve aksiyona başlamaya hazırlanın! Bubble Escape Labirentinden Kaçın! Balonları vurun, patlatın ve patlatın ve saatlerce balon patlatma harikası yaşayın. Neden Beğeneceksin – Binlerce EĞLENCE ve zorlu bulmaca seviyesini oynayın ve keşfedin. – Harika grafiklerin ve benzersiz efektlerin keyfini çıkarın. – Beyninizi ve parmaklarınızı çalıştırmanız için bolca zeka oyunu. – Her zaman oynamak tamamen ücretsiz – aileniz ve arkadaşlarınızla oynayın! – İnternet veya WiFi bağlantısı gerekmeden çevrimdışı oynayın! Harika Güçlendirmelerin Kilidini Açın: Yol üzerindeki her balonu yakacak ateş topunun kilidini açmak için arka arkaya 7 baloncuk patlatın. ???? Etraftaki topları patlatacak bir bomba almak için tek seferde 10’dan fazla baloncuk bırakın. Escape Bubbles oynayın ve keyfini çıkarın; sizi saatlerce meşgul edecek harika bir oyun! Bu eğlenceli kaçış oyununda ÜCRETSİZ olarak indirin ve renkleri eşleştirin. Puan kazanmak için tüm renkli topları vur ve parçala, yolundaki zorlukları aş ve seviyeleri kazan. Rush and Pop the Bubbles! Pek çok heyecan verici seviye, harika güçlendiriciler ve özelliklerle bu eğlenceli baloncuklar oyunu, cihazınız için sahip olunması gereken bir oyundur. Harika zorlukları ve bilmeceleri oynayın ve keşfedin ve kaçmaya ve kabarcık saldırısından kaçmaya çalışın! Aile ve Arkadaşlarla Oynayın Bu aksiyon dolu masa oyununu aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşın ve klasik ve bağımlılık yaratan oyun modunun keyfini çıkarın. Önce tüm görevleri kimin bitirebileceğini ve balon labirentinden kaçabileceğini görün. Tüm topları patlatmanız, bulmacaları çözmeniz ve seviyeleri temizlemeniz gereken bu harika ve zorlu bubble shooter oyununu yaşayın. Balonlarla dolu binlerce seviyede oynayın ve her yerde ve her zaman en şaşırtıcı oyunun tadını çıkarın! Kaçış oyunları hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! Bubble Shooter ™ ‘ın tüm hakları Ilyon Dynamics Ltd.’ye aittir.

The great escape adventure starts now! Shoot and pop all the bubbles in this thrilling bubble shooter game, unlock fun boosts and solve the puzzles.
Can you escape the bubble maze?
Download Escape Bubbles now and get ready to start the action!

Flee the Bubble Escape Maze!
Hit, blast and explode the balloons and experience hours of bubble shooting awesomeness.

Why You’ll Like It
– Play and discover thousands of FUN and challenging puzzle levels.
– Enjoy cool graphics and unique effects.
– Plenty of brain teasers to exercise your brain and your fingers.
– Totally free to play at all times – play with your family and friends!
– Play offline with no internet or WiFi connection needed!

Unlock Awesome Boosts:
???? Pop 7 bubbles in a row to unlock the fireball that will burn every bubble on the way.
???? Drop 10+ bubbles at once to get a bomb that will explode the surrounding balls.

Play and enjoy Escape Bubbles; it’s a great game that will keep you occupied for hours!
Download for FREE and match colors in this fun escape game. Hit and smash all the colored balls to earn points, beat the challenges on your way and win levels.
Rush and Pop the Bubbles!
With so many exciting levels, cool boosters and features, this fun bubbles game is a must-have game for your device. Play and explore amazing challenges and riddles and try to get away and escape the bubble attack!

Play with Family and Friends
Share this action-packed board game with family and friends and enjoy a classic and most addicting game mode. See who can finish all the missions first and run off the bubble maze.

Experience this awesome and challenging bubble shooter game where you have to pop all the balls, solve puzzles and clear levels. Play through thousands of bubble-packed levels and enjoy the most amazing gameplay anywhere and anytime!
Escape games were never so fun!

All rights of Bubble Shooter™ are owned by Ilyon Dynamics Ltd.

 

free bubble shooter,

bubble shooter free download,

free bubble pop games,

bubble shooter download,

bubble shooter 3,

free bubble shooter games ,

bubble shooter 2 game free download ,

ücretsiz kabarcık atıcı, bubble shooter bedava indir, ücretsiz bubble pop oyunları, bubble shooter indir, kabarcık atıcı 3 ücretsiz bubble shooter oyunları, bubble shooter 2 oyunu bedava indir,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *