Ertugrul Ghazi : Ottoman Empire Kingdom War Game
Android Oyun Club

Ertugrul Ghazi : Ottoman Empire Kingdom War Game

Oyun Indir
Ertuğrul Gazi, kayi kabilesinin gerçek Türk efsanesi, tarihi bir kahramanı ve güçlü bir savaşçısıydı. Ertuğrul, Oğuz Han’ın mirasını devraldı. Kurlus Osman Gazi, büyük Osmanlı imparatorluğunun temelini atan oğludur. Ordunuzla Osmanlı imparatorluğunun hayatta kalmasının büyük savaşlarına katılın. Osmanlı imparatorluğunun büyük bir savaşçısı olarak yeni oyun, bu şaşırtıcı Diriliş kılıç dövüş simülasyonunu ve savaş stratejisi RPG oyununu asi sultan güçlerine karşı oynayın. Ertuğrul gazi kılıç dövüş simülatörü oyunu gerçek aksiyon, macera ve strateji ile doludur. Bu özgür strateji ve destansı krallık savaşlarının trend oyununda Ertuğrul Gazi ve Kayı aşireti, Bizans imparatorluğunun kalesi haçlıları ve Moğollara karşı savaştı. Ertuğrul, kudret ve ihtişamla savaşan büyük bir Türk savaşçısıydı. Kanuni Sultan Süleyman, Osmanlı imparatorluğunun yükselişindeki mirası aldı. Büyük Osmanlı İmparatorluğu’nun bu destansı oyunu, rol yapma ve klasik RPG strateji savaş oyunudur. Savaş alanında düşmanı ortadan kaldırmak için kuvvetlerle savaşın. Ölümcül düşmana karşı güç ve ihtişamla çarpışın. Ulusların yükselişi artık Diriliş Ertuğrul gazisine bağlıdır. Büyük Osmanlı imparatorluğunun yükselişinde fetih krallığını ateşleyin.
Büyük kahramanlar asla ölmez, Ertuğrul Gazi bu trend kılıç dövüşü ve krallık savaşı oyununda gerçek bir kahraman. Bizans’ın paramparça krallıklarını fethetmek için ortaçağ stratejisine karşı oynayın. Karacahisar Kalesi savaşının hakimiyeti için Osmanlı İmparatorluğu savaşlarında en güvendiğiniz ordu komutanlarınız Turgut, Bamsi ve Doğan’ı alın. Rol yapma RPG stratejisi, bu destansı imparatorluk savaşı kılıç dövüşü 3D savaş oyununda titanları yenmektir. Büyük Türk savaş ağası savaşçısı olarak kabilenize iyi bakın, ordunuzu kılıçla savaşma becerileri konusunda eğitin, müttefiklerinizi toplayın, kaleli haçlılar ve Bizans imparatorluğunun şövalyeleri ile savaşın. Tapınakçılar ve Moğolları yenin, tahtı alın ve kabilenin zaferi için savaşın. Bu büyük Osmanlı imparatorluğunun tarihi savaş oyunları kültür ve cesaretle doludur. Büyük bir Türk savaşçısı olan Ertuğrul Gazi, Türk savaşlarında cesaret ve onurla savaşmak zorundadır. Büyük Türk savaş ağasının oğlu Osmanlının yiğitliğini gösterin. Ertuğrul Gazi Osmanlı İmparatorluğu Epic Kingdom War Game, sizi muhteşem Osmanlı imparatorluğunun çağlarına götürecek heyecan verici bir aksiyon ve RPG strateji oyunudur. Haçlılara, Bizans ordusuna ve Moğollara karşı savaşırken en tarihi imparatorluğu oynamanın heyecanını hissedin.
En iyi Ertuğrul Gazi Savaş Oyunlarını oynayın, Android cep telefonunuz ve tabletleriniz için Google Play Store’dan ücretsiz indirin.
Ertugrul Ghazi was the real Turkish legend, a historical hero and a mighty warrior of the kayi tribe. Ertugrul inherited the legacy of Oghuz Khan. Kurlus Osman Ghazi was his son who laid the foundation of the great Ottoman empire. Engage your army into the great battles of the ottoman empire’s survival. As a great warrior of ottoman empire new game, play this amazing Diriliş sword fighting simulation and war strategy RPG game against the rebel sultan forces. Ertugrul ghazi sword fighting simulator game is packed with real action, adventure, and strategy. In this free strategy and trending game of epic kingdom wars, Ertugrul Gazi and his Kayi tribe battled against the stronghold crusader of the byzantine empire and Mongols. Ertuğrul was a great Turk warrior who fought with might and glory. Suleiman the Magnificent took the legacy in the rise of ottoman empire. This epic game of the great Ottoman Empire is a role-playing and classic RPG strategy war game. Engage forces to eliminate the enemy in the battlefield arena. Clash against the deadly enemy with might and glory. The rise of nations now depends upon DirilişErtugrul ghazi. Ignite the kingdom of conquest in the rise of the great Ottoman empire.
Great heroes never die, Ertugrul Gazi is a real hero in this trending sword fighting and kingdom war game. Play against the medieval strategy to conquer the byzantine shattered kingdoms. Take your most trusted army commanders, Turgut, Bamsi, and Dogan in the battles of the ottoman empire for the domination of Karacahisar Castle battle. The role-playing RPG strategy is to defeat the titans in this epic empire battle sword-fighting 3D warfare game. As the great Turkish warlord warrior, take care of your tribe, train your army in sword fighting skills, rally your allies, battle with stronghold crusaders and knights of the byzantine empire. Defeat templars and Mongols, take the throne, and fight for your tribe’s glory. These great ottoman empire historical war games are packed with culture and bravery. As a great Turk warrior, Ertugrul Ghazi has to fight with bravery and honor in Turk wars. Show the valor of Osmanli son of the great Turkish warlord. Ertugrul Gazi Ottoman Empire Epic Kingdom War Game is an exciting action and RPG strategy game that will take you back into the ages of the magnificent ottoman empire. Feel the thrill to play the most historic empire as you fight against the crusaders, byzantine army, and Mongols.
Play the best Ertugrul Gazi War Games, download for free from Google Play Store for your Android mobiles & tablets.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *