Ertugrul Gazi
Android Oyun Club

Ertugrul Gazi

Oyun Indir
Bu Kayı’nın oyunu!
Bu, bir ulusun dirilişinin destanıdır!
 
Ertuğrul Gazi, gerçek bir kahraman olan Türk tarihi karakteridir. Ertuğrul Gazi Oyunu, epik sürükleyici bir macera oyunudur. Bu oyun birçok kültürel ve ilginç şey içeriyor. O zamanlar yaşıyormuş gibi hissettiriyor.
 
Ertuğrul Gazi oyunumuz için 56 bölümden oluşuyor. Her bölüm için ayrı görevler vardır. Amacımız, her görevi başarıyla yerine getirmek, bize karşı çıkan hainleri yok etmektir.
 
Oyunumuzda önemli bir yere sahip olan Ertuğrul Gazi aracılığıyla Türk tarihini tartışıyor. Kayıtlar, oyunumuzda Haçlılar ve Moğollarla yaptığı mücadele hakkında Ertuğrul Bey üzerinden işlenir ve Osmanlı Devleti’nin kimler tarafından kurulmasına yol açtı. İyi oyunlar dileriz …
 
BİZİ TAKİP EDİN
 
http://facebook.com/UmuroGame
http://twitter.com/UmuroGame
This is Kayı’s game!
This is the epic of a nation’s resurrection!
Ertugrul Gazi is Turkish historical charachter who is a real hero. Ertugrul Gazi Game is a epic immersive  adventure game. This game includes a lot of cultural and interesting things. It make you feel like a living in that time.
Ertugrul Gazi consists of 56 parts for our game. There are sepaırate tasks for each section. Our goal is to successfully fulfill each mission is to destroy the traitors who oppose us.
Discusses Turkish history through Ertugrul Gazi, who held an important place in our game. Records, about his struggle with the Crusaders and the Mongols in our game loss to the brain are processed through Ertugrul Bey and the Ottoman Empire led to the establishment of who. We wish a good game…
FOLLOW US
http://facebook.com/UmuroGame
http://twitter.com/UmuroGame

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *