death-worm-free-300x300
Android Oyun Club

Death Worm™ Free

Oyun Indir

“A-a-a-a-ah! He-e-elp! O kocaman korkunç solucan az önce Büyükanneyi yuttu! A-a-a-a-ah! Şimdi tam arkamda! Hayır! …” ÇATLAK!

“Bisikletimi Batı yirmi yedinci caddede sürdüm ve sonra yerden fırladı! Dunno ne ama bu BÜYÜK! Kendimi bir geri dönüşüm kutusunun arkasına saklayamadım, ama bisikletimi parçaladı!”

“Operatör, olağandışı aktivite kasabanın on mil doğusundaki yirmi rotayı bildirdi. Tanıklar yerden beliren ve bir kaplana saldıran büyük bir kara yılan gibi bir şey gördüklerini söylediler … Ne? Hayır, kaplanın ne olduğu hakkında hiçbir fikrim yok Buffalo’da yapıyor. ”

“Aman Tanrım … Oraya bak! Bu bir uçan daire! Ve buraya inecek! … Oh bak !! O büyük şey az önce gökyüzüne atladı ve tabağın yarısını ısırdı! Bunu gördün mü ?! Büyük bir tırtıl gibi görünüyor ama bacakları yok! ”

“Evet bayım, duydum. Büyükbabam bana çocukken o dev solucanlardan bahsetti. Daha önce çoğunun olduğunu ve başka bir gün inekleri otlaktan çaldıklarını söyledi. Ama ben kendim hiç görmedim. ”

“Evet efendim, bu vadide dev canavarlar yaşıyor. Dikkatli olun!”

Ve şimdi…

Akıllara durgunluk veren yeraltı canavarını kontrolünüz altına almanın zamanı geldi!

O nedir? Bir uzaylı? Uyanmış bir tarih öncesi avcı mı? Genetik canavar mı? Devasa, zehirli boğazında unutulmaya yüz tutmuş talihsizler için gerçekten önemli değil. Kişisel bir şey değil – bu sadece avcının öğle yemeği zamanı. Orman veya şehir, sıcak kumlar veya Antarktik buz çölü – Canavar her yerde beslenir … ve terör asla bitmez!

Hayvanlar, kuşlar, işadamları, serseriler, kertenkeleler ve hatta kaplan, köpek balığı veya timsah gibi tehlikeli yırtıcı hayvanlar artık omnivor canavar solucanınız için atıştırmalıklardan başka bir şey değil!

Indiegames portalına göre tüm zamanların en iyi 50 bağımsız oyunu olan orijinal Death Worm oyununun merakla beklenen Android versiyonuyla tanışın!

Bir şeyler yemek için hareket halindeyken bir Blitz oyunu oynayın! Sonra geri dönün ve aç canavar evcil hayvanınızı olabildiğince uzun süre beslemeye çalışan başka bir Survival oyunu turunda kendinize meydan okuyun! Yeni konumların kilidini açmak ve Kampanya Modunda düzinelerce zorlu seviyeyi geçmek için XP puanları kazanın ve para kazanın! Ve Mini Oyunlardan asla sıkılmayın!

Solucanınızı yükseltin ve seviye atlayın! Daha da güçlü ve heyecan verici olan diğer solucan türlerinin kilidini açın! Yeni solucan yükseltmeleriyle daha güçlü olun ve ilerleyin!

Arabaları ve tankları havaya uçurun; uçakları, helikopterleri ve hatta uzaylı UFO’ları yere indir! 40’tan fazla türde düşmanla savaşın ve yok edin!

Bu, stresi hızlı bir şekilde gidermeniz veya sadece eğlenmeniz gerekiyorsa mükemmel şekilde uyan bir oyundur!

Death Worm için 20.000.000’dan fazla indirme, Death Worm bağımlısı 20 Milyon insan yanılıyor olamaz!

Akıllı telefonlar ve tabletler için optimize edildi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *