Cricket 3D
Android Oyun Club

Cricket 3D

Oyun Indir

Kriket – en popüler oyun! Kriket – öğrenmek için asla bitmeyen oyun! Kriket oyunlarına deli misiniz? Gerçek zamanlı gerçek kriket maçı gibi en iyi 3d kriket oyunu aksiyonuyla şimdi sanal dünyada kriket oynayın.

Kriket dünya kupasını kazanmak için en iyi kriket atışlarıyla (Dilscoop, Helicopter shot ve Uper-Cut) altıya vurmaya başlayın, kriket 3d size gerçek kriket maçı eğlencesi sunar.

Kriket 3d, eğlenceli kriket / fantezi kriket oynamak, Maçı kazanmak ve gerçek bir kriket şampiyonu olmak için T20 kriket formatına sahip en iyi kriket uygulamalarıdır.

Cricket 3D, tüm kriket oyunu hayranları için bağımlılık yaratan bir T20 kriket oyun formatına sahip ücretsiz bir kriket oyunudur. Bu kriket ateşi oyununda topa vurmak için sopayı kaydırın.

2015 kriket dünya kupasını kazanmak için üç ülkeye karşı farklı formatlarda (ODI’ler, T20 Maçları ve heyecan verici Powerplay tarzı maç) nihai kriket maçını oynayın.

Kriket 3D oynayın ve sanal dünya kriket dünya kupasını kapın.

Cricket 3D şunları içerir:

– 3 Ülkeye karşı oyna (Güney Afrika, Batı Hint Adaları ve Hindistan)

– Kendi favori Formanızı seçin

– 4 farklı yarasa türünün kilidini açın

– Ücretsiz para kazanmak için çarkı döndürün

– Dinamik grafikler / animasyon ve ses efektleri

Bu Cricket 3D – World Street Cricket oyununda kaskı kapın, pedleri sıkın ve bazı ölümcül vuruşlar ve atışlar için çoraplarınızı yukarı çekin!

Bu nihai kriket oyunu, topu kaydırarak ve fırlatarak her seviyenin kendi hedeflerine sahip olduğu 80’den fazla zorlu seviye ile birlikte gelir.

 

Cricket – most popular game! Cricket – never ending game to learn! Are you Crazy about cricket games? Play cricket now in virtual world with best 3d cricket game action as like real cricket match in the real time.
Start hitting sixes with best cricket shots (Dilscoop, the Helicopter shot and the Uper-Cut) to win cricket world cup, cricket 3d gives you real cricket match fun.
Cricket 3d is the best cricket apps with T20 cricket format to have fun cricket / fantasy cricket, Win the match and be a real cricket champion.
Cricket 3D is free cricket game with an addictive T20 cricket game format for all cricket game fans. Swipe the bat to hit the ball in this cricket fever game.
Play ultimate cricket match in different formats (ODIs, T20 Matches and the exciting Powerplay style match) against with three countries to win cricket world cup 2015.
Play cricket 3D and grab virtual world cricket worldcup.
Cricket 3D includes:
– Play against 3 Countries (South Africa, West Indies & India)
– Choose your own favorite Jersey
– Unlock 4 different types of bats
– Spin the wheel to earn free coins
– Dynamic graphics / animation and sound effects
Grab the helmet, tighten those pads and pull up your socks for some deadly strokes and shots in this Cricket 3D – World Street Cricket game!
This ultimate cricket game comes with over 80 challenging levels where each level has its own objectives to achieve by swiping and tossing the ball.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *