Android Oyun Club

City Construction Simulator: Forklift Truck Game

Oyun Indir

İnşaat kamyonunu yükleyerek, Forkliftin tam manevrasını yaparak ve aracı hedefe doğru sürerek Şehir Kurucusuna yardım edin ve aynı zamanda eşyaları hızlı bir şekilde boşaltmasına ve bir sonraki işinize gitmesine yardımcı olun.
Şehir kurma oyunlarında aşırı bir Kamyon Sürücüsü olmak ister… .Play Eğlence ve Beceri römork kargo forklift Sürücüsü ve Park Etme Oyunları 2017

Fantastik ve şaşırtıcı inşaat simülatörü 2018, şehirdeki işi yapıyor. Hayatınızda hiç römork sürücüsü, park damperli kamyon sürüş simülatörü, kargo forklift simülatörü, ağır inşaat makineleri olmayı denediniz mi? Ekstrem kamyon sürüş simülatörü 2017’nin park yerini öğrenmeye birlikte başlayalım. Büyük römork sürücüsü olmak için direksiyonun arkasına oturun ve bu kargo forklift simülatörü 2018’i ve şehir inşaat oyunlarında 2018 geliştirmek için diğer ağır makineleri kullanarak farklı malzemeler yükleme ve teslim etmeye gidin. Şehir, damperli kamyonunuzu şehir otoyollarında dikkatlice sürün çünkü büyük bir inşaat şehir kamyonu sürüş simülatörü 2017 makinesini sürüyorsunuz, yolda çok sayıda araba, otobüs koçu bisikletleri sürmek ancak römork siminde aşırı kamyonları sürerken dikkatli sürmek kolaydır 2017 ve diğer trafiğe çarpmaktan kaçının. Treyler sürüş becerisinde uzman olun ve damperli kamyonları her durumda kolayca park edebilirsiniz. Çok akıllıca park edebileceğini mi düşünüyorsun? Tüm beceriyi öğrenmek için bu inşaat şehir kamyonu sürüş oyunlarını oynayın. Yoldaki diğer bisikletler, arabalar ve diğer araçlarla herhangi bir acil durumla ilgili kazayı önlemek için römork sim 2017’yi dikkatlice sürmeniz ve doğru yere park etmeniz gerekir.

Şehir kurma oyunları inşaat simülatöründe treyler sürücüsü olarak göreviniz, farklı pazarlardan farklı malzemeler yüklemek ve şehirdeki birçok mağazaya teslim etmek ve trafik akışını sorunsuz tutmak ve şehirlerarası boşaltmak ve aşırı mega aracınızı sahada doğru yere park etmektir. kaldırıcı, damperli kamyon için özel park alanı. Otopark için büyük alan, Public Park araçlarını araba, bisiklet, otobüs gibi; Sadece vinçler, damperler, kaldırıcılar ve ağır nakliye gibi büyük araçlar için yapılmış park alanınızı bulun. Treyler sim 2017’de her sahada damperli kamyonunuzu yüklemek ve boşaltmak için büyük bir inşaat vinci var.

City Construction Simulator: Forklift Truck Game

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *