Android Oyun Club

Castle Crush: Epic Battle – Free Strategy Games

Oyun Indir

RPG? RTS? Castle Crush, benzersiz bir strateji oyunudur. Efsanevi canavarlar. Sihirli arena. Destansı düellolar. Çok oyunculu / PvP. En iyi kart ve strateji oyununda taktiklerinizi seçin, gemiye atlayın ve rakiplerinize karşı savaşın!

Bu eğlenceli gerçek zamanlı strateji oyununda dünyanın her yerinden oyuncularla düello yapın! 40’tan fazla birlik ve büyü toplayın ve yükseltin: sevimli Dryad’dan muazzam Ejderhaya! Şimdi ücretsiz oyna!

Stratejinizi seçin ve ordunuzu destansı savaşta zafere taşıyın! Güçlü bir güverte inşa edin ve birliklerinizi konuşlandırarak düşmanın kalesini ezin! Kupalar kazanın ve
küresel sıralamada tırmanın! Düşman klanlarıyla çarpışın ve ordunuzu savunun! Yeni güçlü savaşçıları, canavarları ve büyüleri keşfetmek ve kilidini açmak için sandıklarınızı açın! Efsanevi sihirli kartlardan birini alacak mısın? Stratejinizi belirleyin ve savaşçılarınızı dikkatlice seçin. Okçular uzaktan öldürmek mi? Savunmayı yarıp geçecek bir Royale Golem mi? Veya askerlerinize destek verecek bir iyileştirme büyüsü?

Kararınız, zafer ve yenilgi arasındaki farkı yaratacak!

ÖZELLİKLERİ
+ Destansı düellolarda ve savaşlarda diğer oyuncularla çarpışın
+ Yeni güçlü birlikler ve canavarlar toplayın
+ Yeni kartların kilidini açmak için rakibin kalelerini yok edin
+ Birden fazla seviyede en üste kadar ilerleme
+ Farklı savaş taktikleri ve stratejileri öğrenin ve nihai şampiyon olun
+ Ücretsiz günlük kartlar
+ Destansı büyülü sandıkları aç
+ Kupalar kazanın
+ Efsanevi klanlara katılın
+ Eğlenceli, sezgisel mekanikler
+ Gerçek zamanlı destansı savaş oyunları
+ Ücretsiz düello

Arenaya girin ve destansı düellolarda diğer oyuncularla çarpışın! Dövüş zor olabilir, bu pvp savaş oyununu kazanmak için stratejinizi hazırlayın!

Harika bir çok oyunculu strateji oyunu! Şimdi bu destansı savaş oyununa katılın ve düşmanlarınıza karşı çarpışmada eğlenin! Arkadaşlarınızla çevrimiçi düello yapın ve mobil savaşların efendilerinden biri olun!

Castle Crush topluluğuna katılın:
Facebook Sayfası
Forumlar

Unutma: RPG? RTS? Castle Crush, benzersiz bir strateji oyunudur. Efsanevi canavarlar. Sihirli arena. Destansı düellolar. Çok oyunculu / PvP. En iyi kart ve strateji oyununda taktiklerinizi seçin, gemiye atlayın ve rakiplerinize karşı savaşın!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *