Bubble Woods - Bubble Shooter High Score Game
Android Oyun Club

Bubble Woods – Bubble Shooter High Score Game

Oyun Indir

Kabarcık ahşap ağaç, Kabarcık Ruhu, Şeker balonu Smarty Kabarcıklar, Bubble Shooter HD, Yeni baloncuk oyunları, Kabarcık atıcı Çok sevimli görünse de, Bubble Woods heyecan verici bir yüksek skor oyun deneyimidir. 60 saniyelik turlarda tek amacınız mümkün olan en yüksek puana ulaşmaktır. En büyük kümeleri vurun, süper etkili güçlendiriciler kullanın, stratejik oynayın ve hızlı olun. Bu senin ortalama balon patlatma oyunun değil, bu Bubble Woods! Bir rol yapma oyununda olduğu gibi, ne kadar çok oynarsanız deneyim seviyenizde yükselirsiniz. Seviye merdivenini tırmanırken birkaç güçlendirmenin kilidini açacaksınız. Ateş Balonu Doğru renklerle arka arkaya 10 topu eşleştirin ve meşhur ateş topunu alacaksınız. İstediğin yere vur ve yoluna çıkan her şeyi yok et. Bize sorarsanız çok tatmin edici. Renkli Balon Balon patlatma oyununda bir başka çok yardımcı güçlendirme. Topu sahadaki herhangi bir pozisyona fırlattığınızda büyük bir baloncuk kümesini aynı renge dönüştürecektir. Bomba Balonu Güzel yıkım! Bomba balonunu vurun ve muazzam bir baloncuk kümesinin hiçliğe dönüşmesini izleyin. Süre bonusu Kum saatine bastığınızda size 3 saniye ek süre verir. Ve bazen yüksek bir skoru geçmek için ihtiyacınız olan tek şey 3 saniyedir. Oynadığınız her oyunda, bu güçlendirmeler için harcayabileceğiniz puanlar kazanacaksınız (becerinize bağlı olan yangın balonu hariç). Bu yüzden akıllıca yatırım yapın ve her güçlendirmeyi hesaba katın. Bir manyak gibi baloncukları patlatın ve nihai balon patlatma oyunu olun. Özellikleri: – Yüksek puanlı balon atıcı – Güçlendirme balonları – Seviye ilerlemesi – Harika görseller ve sesler – Çocuklar ve Yetişkinler İçin

Bubble wood tree,
Bubble Spirit,
Candy Bubble,
Smarty Bubbles,
Bubble Shooter HD,
New bubble games,
Bubble shooter,Although it may look adorably cute, Bubble Woods is a thrilling high score game experience. In 60 second rounds your only goal is to reach the highest score possible. Shoot the biggest clusters, use super effective power-ups, play strategically and be quick. This is not your average bubble shooter, this is Bubble Woods!

Like in a role-playing game you will rise in your experience level the more you play. While climbing up the level ladder you will unlock several power-ups.

Fire Bubble
Match 10 balls in a row with the right colors and you will receive the infamous fire ball. Shoot it wherever you want and it will destroy everything in its path. Very satisfying, if you ask us.

Color Bubble
Another very helpful power-up in a bubble shooter game. Shoot the ball to any position on the field and it will change a big cluster of bubbles to the same color.

Bomb Bubble
Beautiful destruction! Shoot the bomb bubble and watch an colossal cluster of bubbles explode into nothingness.

Time Bonus
If you hit the hourglass it will grant you an additional 3 seconds of time. And sometimes 3 seconds is all you need to beat a high score.

With every game you play you will be granted points that you can spend on these power-ups (except for the fire bubble which is dependent on your skill). So invest wisely and make every power-up count.

Burst bubbles like a maniac and become the ultimate bubble shooter.

Features:
– High score bubble shooter
– Power-Up bubbles
– Level progression
– Fantastic visuals and sounds
– For Kids and Adults

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *