Bubble Trouble Pop
Android Oyun Club

Bubble Trouble Pop

Bubble Trouble Pop Oyun Indir
Bubble Trouble Pop * Eski oyun oynamak isteyenler için hazır hale getirildi. Bu benim ilk oyunum, Capcom’un 1989 tarihli bir oyununa dayanıyor (bazılarınız bunu kabarcık sorunu veya başka bir flash oyun olarak biliyor olabilir). Sadece 7 seviyeli çok basit bir oyun olduğu için reklamsız ücretsizdir. Özellikleri: Xperia oyun ve diğer cihazlar için tuş takımı kontrolleri – dokunmatik kontroller (tabii ki) Merdivenler ve platformlar dahil 7 seviye -3 silah (tek ateş, çift ateş ve yapışkan) -yüksek puanlar -bazı ses efektleri – ekran kontrollerinde gizlenebilme özelliği -Zıplama eklendi (gerçek olmadığını biliyorum, ancak bir şeyleri test etmek için eklendi, bu yüzden içinde bıraktım) Diğer cihazlara çok sınırlı erişimim var (Xperia oyununda test edildi), bu nedenle diğer cihazlarla ilgili bazı sorunlar olabilir. Eğer sorun yaşarsanız benimle iletişime geçin ne yapabileceğimi göreceğim, lütfen bunun benim ilk android uygulamam olduğunu unutmayın, şimdiye kadar yaptığım oyun bir yana, bu yüzden sabırlı olun :). Orijinal oyun ve yeniden kullandığım bazı sprite’lar için Capcom’a teşekkür etmek ve teşekkür etmek isterim, oyunu biraz seviyorsanız bile yasal bir kopya bulabilirseniz orjinaline bakmanızı tavsiye ederim. ace90210
*Old game made available for any who wish to play about.

This my first game based on a game from 1989 by Capcom (some of you may know it as bubble trouble or some other flash game). its Free with no ads as its a very simple game with only 7 levels.

Features:
-Key pad controls for Xperia play and other devices
-touch controls (obviously)
-7 levels including ladders and platforms
-3 weapons (single fire, double fire and sticky)
-high scores
-some sound effects
-ability to hide on screen controls
-jumping added (i know its not authentic but it was added for testing things so i left it in)

I have very limited access to other devices (was tested on Xperia play) so may be some issues with other devices. If you have issues contact me i will see what i can do, please be aware this is my first android App let alone game ive ever made so be patient after all its free :).

I would like to acknowledge and thank Capcom for the original game and some of the sprites ive reused, if you like the game even a little i recommend looking up original is very good if you can find a legal copy.

ace90210

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *