Bubble Shooter 2
Android Oyun Club

Bubble Shooter 2

Bubble Shooter 2Oyun Indir
Bubble Shooter 2, yüzlerce bulmaca seviyesi ve eğlenceli zorluklarla bağımlılık yaratan bir balon patlatma oyunudur. Bugün ücretsiz oynayın ve balon kırma eğlencesine katılın! Bu rahatlatıcı masa oyununda renkli balon damlalarını vurun ve patlatın ve tüm baloncuklarla dolu bulmacalar ve zeka oyunları arasında ilerleyin. Seviyeleri tamamlayın ve jeton kazanın! Bu eğlenceli bubble shooter oyunu sadece alması ve oynaması kolaydır, tüm ailenin oynaması ve eğlenmesi için mükemmeldir. Maceraya şimdi başlayın, topları vurup patlatın ve en klasik ve şaşırtıcı bulmaca oyununu keşfedin! Tüm baloncukları patlatma mücadelesi devam ediyor! Bu heyecan verici balon patlatma macerasında güçlü güçlendirmelerle zorlu seviyeleri fethedin ve saatlerce baloncuk eşleştirme, patlama ve patlatma eğlencesini yaşayın! Bubble Shooter 2 bulmaca oyunu kesinlikle yanınızda ıssız bir adaya götüreceğiniz şeyler listesinde! Atari salonuna gitmeyi ve eğlenceli bubble shooter retro oyunları oynamayı sevdiyseniz, tutkunuzu bir sonraki seviyeye taşımaya hazır olun! En iyi eski oyunu deneyin ve strateji becerilerinizi test edin. Hemen ücretsiz edinin ve her yerde, her yerde ve istediğiniz kadar oynayın. İnternet bağlantısına gerek yoktur. BUBBLE SHOOTER 2’DE ŞUNLARI YAPACAKSINIZ: * Yüzlerce bulmaca seviyesi ve zeka oyunları ile kendinize sorun. * Stratejinizi ve renk eşleştirme becerilerinizi uygulayın. * Patlatmak için 3 veya daha fazla aynı renkte balon kombinasyonunu yapın. * Balonları eşleştirin ve patlatın ve panoyu temizleyin. * Güçlü güçlendirmelerin ve güçlendirmelerin kilidini açın ve bunları balonları patlatmak için kullanın. * Beyninizi ve parmaklarınızı çalıştırın, topları hedefleyin ve parçalayın ve para kazanın. * Harika efektler ve tasarımlarla dolu yüzlerce bağımlılık yapıcı seviyeyi keşfedin. * İstediğiniz zaman ve istediğiniz yerde oynayın, wifi gerekmez! Seviyeleri aşmanıza yardımcı olacak harika güçlendiricilerle şarj edin: Yolda baloncukları yakacak bir ATEŞ TOPU elde etmek için 7 baloncuk patlatın. ???? Bir balon BOMBA almak için 10 veya daha fazla baloncuk bırakın, çevredeki baloncukları çıkarır. İhtiyaç duyana kadar desteklerinizi kaydettiğinizden emin olun! EĞLENCE ÖZELLİKLERİ – Yeni zorluklarla yüzlerce şaşırtıcı bulmaca seviyesi. – Yepyeni bir mobil versiyonda favori atari oyunu. – Aksiyon dolu oyun. Öğrenmesi basit ve çok eğlenceli! – Çok sayıda harika zeka oyunu, güçlü güçlendirme ve ücretsiz hediyeler. – Tüm ailenin oynaması ve eğlenmesi için eğlenceli balon oyunu. – Oynaması ücretsiz ve tamamen bağımlılık yapıyor. EN İYİ BULMACA OYUNU OYNA Bubble Shooter 2, sizi saatlerce ve hatta günlerce eğlendirecek rahatlatıcı, eğlenceli bir balon patlatma oyunudur. Dikkat: Ne kadar uzun süre oynarsanız, o kadar bağımlı olursunuz
eng
Bubble Shooter 2 is an addictive bubble popping game with hundreds of puzzle levels and fun challenges. Play for free today and join the balloon crushing fun!

Shoot and pop colorful bubble drops in this relaxing board game and work your way through all the bubble-packed puzzles and brain teasers. Complete levels and win coins! This fun bubble shooter game is easy just to pick up and play, perfect for the whole family to play and enjoy. Start the adventure now, hit and blast the balls and discover the most classic and amazing puzzle game!

The struggle to pop all the bubbles continues! Conquer challenging levels with powerful boosts in this thrilling bubble pop adventure and experience hours of bubble matching, popping and blasting fun! Bubble Shooter 2 puzzle game is definitely on the list of things you would take with you to a deserted island!

If you used to love going to the arcade and playing fun bubble shooter retro games, get ready to take your passion to the next level! Try out the best vintage game and put your strategy skills to the test. Get it now for free and play everywhere, anywhere and as much as you want. No internet connection is needed.

IN BUBBLE SHOOTER 2 YOU’LL GET TO:
* Challenge yourself with hundreds of puzzle levels and brain teasers.
* Practice your strategy and color matching skills.
* Make combinations of 3 or more identically colored balloons to burst.
* Match and pop bubbles and clear the board.
* Unlock powerful boosts and power-ups and use them to explode bubbles.
* Exercise your brain and your fingers, aim and smash the balls and win coins.
* Explore hundreds of addictive levels filled with cool effects and designs.
* Play anytime and anywhere you want, no wifi needed!

Charge up with awesome boosters that will help you blast through the levels:
???? Pop 7 bubbles in a row to get a FIREBALL that will burn up bubbles on the way.
???? Drop 10 bubbles or more to get a bubble BOMB will take out surrounding bubbles.
Make sure to save your boosts until you need them!

FUN FEATURES
– Hundreds of amazing puzzle levels with new challenges.
– The favorite arcade game in a brand-new mobile version.
– Action-packed gameplay. Simple to learn and super fun!
– Plenty of amazing brain teasers, powerful boosts, and free gifts.
– Fun bubble game for the whole family to play and enjoy.
– Free to play and totally addictive.

PLAY THE BEST PUZZLE GAME
Bubble Shooter 2 is a relaxing, fun bubble popping game that will keep you entertained for hours and even days. Heads Up: the longer you play, the more addicted you’ll get! TIP: Try to clear a level with fewer moves to get a higher score. Each new level has a different target you need to reach, so plan your moves carefully and fire away. You can restart any level without having to wait for lives, as they are unlimited!
Join the fun adventure today.
Show your skills, blast the bubbles, solve all the puzzles and win awesome boosts that will reward you with high scores and coins!

Bubble Shooter 2 is a super fun and addictive bubble shooter game you won’t stop playing! Even if you get stuck on a deserted island the best way to pass the time is to play this awesome bubble shooter game!

Liked the game? We would love to get your feedback! Let us know what we can add to make your gameplay even more enjoyable and earn your 5-star review.

All rights of Bubble Shooter ™ are owned by Ilyon Dynamics Ltd.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *