Balon Patlatma
Android Oyun Club

Bubble Shooter

Balon PatlatmaOyun Indir
Tamamen ücretsiz olarak bağımlılık yapıcı bir oynanışa sahip havalı bubble shooter oyunu olan Bubble Shooter Levels’ı indirin ve oynayın. Bu bulmaca oyununu şimdi edinin ve seviyelerini çözerken zamanınızın tadını çıkarın. Bubble Shooter Levels, giderek artan zorluk derecesine sahip sonsuz bir baloncuk vurma oyunudur. Her seviyede, yeni bir baloncuk dizisi için daha fazla renk veya daha yüksek olasılık elde edeceksiniz. Bu baloncuk vurucuda, baloncukları patlatmayı başaramadığınızda yeni bir satırın görünme olasılığı vardır. Ve baloncuklar oyunun dibine ulaştığında kaybedeceksiniz. Bu yüzden daha yüksek olasılık oyunu oynamayı daha zor hale getirecektir. Güzel bir meydan okuma ve ilerlemenizle eğlenceli hareket edecek. Yapabildiğiniz kadar başarılı çekimler yapmanız gerekiyor. İdeal durum, başarılı olmak için her atışınızdır, ancak bu her zaman mümkün değildir. İlk seviyede sadece dört balon rengine sahip olacaksınız ve onu yenmek nispeten kolay olacak. İkinci seviye beş renge sahip olacak ve sonraki her seviye altı renge sahip olacak ve kaçırılan şutta aşağı inme olasılığı artacak. Bu bubble shooter oyununun 5. seviyesinden sonra pek fazla insan ilerleme kaydedemez. Nasıl oynanır Nişan almak için parmağınızı sürükleyin, ok atış yönünde dönecektir Balonu vurmak için bırakın Patlatmak için aynı renkteki üç veya daha fazla balonu eşleştirin Bir sonraki seviyeye geçmek için tüm baloncukları kaldırın Oyunu kolaylaştırmak için bir rengi kaldırın, kaldırılan her renk oyunu büyük ölçüde etkiler Özellikleri Harika renkli grafikler Oynaması kolay – bu bulmacanın kuralları çok basit Zorlu – balon atıcıyı ne kadar iyi suçluyorsun? Bağımlılık yapan oyun – oynamayı bırakamazsınız Basit arayüz Otomatik olarak oluşturulan sayısız seviye ile sonsuz oyun Ücretsiz, tamamen ücretsiz oyun Oyunumuzla balon patlatma becerilerinize meydan okuyun. Ve başka bir kolay oyun beklemeyin, bu oyun en iyilerinizi gerektirecek. Seviyeler zordur ve hatalar kötü sonuçlara yol açar. 4. seviyenin üzerine çıkmak için strateji ve beceriye ihtiyacınız olacak. Oyunumuzun bu kadar bağımlılık yapmasının nedeni de bu. Ekibimiz balon patlatma oyunlarını çok seviyor ve aslında zorlu ve havalı oyunları tercih ediyoruz. Sadece akılsızca çekim yapmak ve yaptığınız her şeyde iyi sonuçlar almak değil. Bu balon patlatma oyununda gol atmak için elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız. Ücretsiz baloncuk atma eğlenceli maceranıza şimdi başlayın ve oyunun tadını çıkarın. Bu oyunda hiçbir şey için ödeme yapmanız gerekmeyecek. Ancak bu her zaman iyi değildir çünkü kaybederseniz devam etmek için ücret yoktur. Yalnızca becerilerinize göre hareket edersiniz.
eng
Download and play Bubble Shooter Levels – cool bubble shooter game with addicting gameplay totally for free. Get this puzzle game now and enjoy your time solving its levels.
Bubble Shooter Levels is infinite bubbleshooter game with gradually increasing difficulty. Each level you will get more colors or higher probability for a new row of bubbles. In this bubbleshooter when you fail to pop bubbles there is a probability for a new row to appear. And when the bubbles reach the bottom of the game you will loose. So higher probability will make the game more difficult to play. Its nice challenge and with your progress it will be move fun. You need to make as much successful shots as you can. The ideal case is your each shot to be successful but that is not always possible. In the first level you will have only four bubble colors and it will be relatively easy to beat it. The second level will have five colors and each level after it will have six colors and rising probability for move down on missed shot. Not much people can progress after level 5 of this bubble shooter game.

How to play
Drag your finger to aim, the arrow will rotate in the direction of the shot
Release to shoot the bubble
Match three or more bubbles with the same color to pop them
Remove all bubbles to go to the next level
Remove one color to make the game easier, each removed color will greatly affect the gameplay

Features
Cool colorful graphics
Easy to play – the rules of this puzzle are very simple
Challenging – how good are you t blaing bubble shooter?
Addicting game – you can’t stop playing
Simple interface
Endless gameplay with countless levels generated automatically
Free, totally free game with no transactions

Challenge your bubble shooter playing skills with our game. And don’t expect another easy game, this one will require the best of you. The levels are difficult and mistakes will lead to bad results. You will need strategy and skill to go above level 4. And this is the reason our game is so addicting.

Our team loves playing bubble shooters and actually we prefer challenging and cool games. Its not just mindlessly shooting and getting good results at whatever you do. You need to do your best to score in this bubble shooter.

Start your free bubble shooting fun adventure now and enjoy your game. You won’t be required to pay for anything in this game. But this is not always good because when you loose there is no pay to continue. You relay solely on your skills.

 

Balon Patlatma

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *