Bubble Nova
Android Oyun Club

Bubble Nova

Oyun Indir
kabarcık atıcı çevrimiçi, bubble shooter oyunu indir, bubble shooter bedava indir, pc için bubble shooter, kabarcık atıcı apk, kabarcık atıcı 3 kabarcık atıcı 2019, Aksiyon dolu bir oyuna hazır olun! Klasik ve süper eğlenceli Bubble Nova atış oyununu deneyin, uzayda yolculuk edin ve harika bulmacalar ve zorluklarla dolu binlerce kozmik seviyeyi keşfedin. Balonları patlatmak için aynı renkteki en az 3 balonu eşleştirin, engelleri aşın ve patlayan bir zafere giden yolda özel güçlendirmelerin ve güçlendirmelerin kilidini açın. Galaktik savaş zamanı! Bu harika bubble shooter uzay oyununda tüm topları vurup patlat ve seviyeleri kazan. Hemen indirin ve sizi saatlerce eğlendirecek birçok heyecan verici seviyeyi, mücadeleyi ve bulmacayı keşfedin! Bu ücretsiz oyunu wifi olmadan ve internet gerekmeden oynayın! Patlatma eğlencesinin tadını çıkarın ve uzay geminiz işgal edilmeden önce balonları patlatmaya başlayın! Bubble Nova Game özellikleri: – Uzayda binlerce inanılmaz kozmik seviyeyi tamamlamak için topları patlatın. – Oynaması kolay ve eğlenceli. – Tamamen bağımlılık yapan bir oyun! – Harika galaktik grafikler ve efektler, tonlarca renkli baloncuk. – Oynaması tamamen ÜCRETSİZ. – Çevrimiçi veya çevrimdışı oynayın! Biraz vaktin var mı? Rahatlamak ve zihninizi boşaltmak mı istiyorsunuz? Yeni baloncuk oyununu oynayın ve kendinizi heyecana kaptırın! Bubble Nova atış oyunu nasıl oynanır? – Lazer hedefini sürüklemek ve kabarcıklara çarpmak için kaldırmak için ekrana dokunun. – Komboları patlatmak ve puan kazanmak için 3 veya daha fazla balonu eşleştirin. – Bu zorlu oyunu kazanmak için tüm baloncukları patlatın. – Baloncuklar galaksinin kara deliklerine düştüğünde ekstra puan alın. – Her seviyede 3 yıldız kazanabilmek için yüksek puanlara ulaşın. – Binlerce galaktik seviyeyi keşfedin, zorlukların üstesinden gelin ve tahtayı temizleyin. – Etraftaki kabarcıkları yok edecek bir bomba almak için 10 veya daha fazla baloncuk bırakın. – Yolu temizleyecek bir ateş topunun kilidini açmak için arka arkaya 7 baloncuk patlatın. Rekabetçi mi hissediyorsunuz? Nova Bubbles’ı arkadaşlarınızla paylaşın ve en yüksek puan için yarışın! Balonları çekmek hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! Şimdi internet ve wifi gerekmeden eğlenceli bulmaca aksiyon oyununun tadını çıkarın! Bubble Shooter ™ ‘ın tüm hakları Ilyon Dynamics Ltd.’ye aittir.
bubble shooter online,
bubble shooter game download,
bubble shooter free download,
bubble shooter for pc,
bubble shooter apk,
bubble shooter 3,
bubble shooter 2019,
Get ready for an action-packed game! Try out the classic and super fun Bubble Nova shooting game, journey across space and explore thousands of cosmic levels filled with awesome puzzles and challenges.

Match at least 3 bubbles of the same color to pop balloons, overcome the obstacles and unlock special boosts and power-ups on your way to a popping victory.

It is time for a galactic battle! Hit and pop all the balls and win levels in this awesome bubble shooter space game. Download now and explore plenty of exciting levels, challenges, and puzzles that will keep you entertained for hours! Play this free game with no wifi and no internet needed! Enjoy the popping fun and start blasting balloons before your spaceship gets invaded!

Bubble Nova Game features:
– Pop balls to complete thousands of amazing cosmic levels in space.
– Easy and fun to play.
– Completely addicting game!
– Awesome galactic graphics and effects, tons of colorful bubbles.
– Completely FREE to play.
– Play online or offline!

Have some time to spare? Want to relax and clear your mind? Play the new bubbles game, and immerse yourself in excitement!

How to Play Bubble Nova shooting game?
– Tap on the screen to drag the laser aim and lift it to hit bubbles.
– Match 3 or more bubbles to pop combos and win points.
– Pop all bubbles to win this challenging game.
– Get extra score when bubbles fall into the black holes of the galaxy.
– Reach high scores so you can earn 3 stars on every level.
– Explore thousands of galactic levels, beat the challenges and clear the board.
– Drop 10 bubbles or more to get a bomb that will take out surrounding bubbles.
– Pop 7 bubbles in a row to unlock a fireball that will clear a path.

Feeling competitive? Share Nova Bubbles with friends and race for the highest score! Shooting bubbles was never this fun!

Enjoy the fun puzzle action game now, with no internet and no wifi needed!

All rights of Bubble Shooter ™ are owned by Ilyon Dynamics Ltd.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *