Bubble Live Wallpaper
Android Oyun Club

Bubble Live Wallpaper

Oyun Indir
Kabarcık Canlı Duvar Kağıdı,Bubble Live Wallpaper,
Bubble HD, çok sayıda renkli baloncuk içeren benzersiz bir canlı duvar kağıdıdır. Çok sayıda renkli arka plan arasından seçim yapın ve yönü, yoğunluğu, hızı ve daha birçok seçeneği belirleyerek balonları istediğiniz gibi özelleştirin. Ayrıca oynayabilir, olabildiğince çok baloncuk patlatabilir ve puanlar arka planda gösterilecektir (Ayarlar’da puan sayacını Gizleyebilir veya Gösterebilirsiniz). Bubble HD’nin temel özellikleri şunlardır: – ARKA PLAN TEMASI SEÇİN – Çok sayıda harika arka plan arasından seçim yapın (beyaz, kırmızı, gri, mavi, altın, yeşil, pembe, çok renkli, saf siyah, saf beyaz) – BUBBLES RENGİ – En sevdiğiniz rengi seçin (kırmızı, mavi, yeşil, pembe, mor, altın, deniz yeşili, karışık renkler) – KÖPÜK SAYISI – Kabarcıkların miktarını artırın veya azaltın – HIZ – Baloncukların hareketini seçin – SES OYNAT (kabarcıklar patladığında sesi Aç / Kapat) – YÖN – Baloncukların hareket etmesi gereken yönü seçin – BALONLARI DEVRE DIŞI BIRAK – Kabarcıklar görüntülenmez. Yalnızca arka plan görüntüsü görünür. – ÇERÇEVE HIZI – Duvar kağıdının ne kadar hızlı çizileceğini seçin. Daha akıcı animasyonlar için artırın veya daha uzun pil ömrü için azaltın. Telefonunuzda veya tabletinizde kare hızınızı ayarlayın (ne kadar yüksekse o kadar iyi) – ETKİLEŞİMİ DEVRE DIŞI BIRAK – Hareket eden baloncuklara dokunmanın bir etkisi yoktur – VURUŞ SAYACINI GÖSTER – Arka planda bir vuruş sayacı görüntüleyin. Arkadaşlarınıza meydan okuyun, yapabildiğiniz kadar çok baloncuk patlatın Bubble Live Wallpaper ücretsiz indir, Kabarcıklar canlı duvar kağıdı bedava indir, Kabarcıklar duvar kağıdı Masaüstü hareketli, Sevimli kabarcıklar duvar kağıdı powerpuff, telefon duvar kağıtları, Bubble HD Live Wallpaper, hem telefonlar hem de tabletler için optimize edilmiştir Bizi bul Facebook https://www.facebook.com/pages/Crown-Apps-Android-Live-Wallpapers-Creations/165465503616177 Google+ https://plus.google.com/u/0/115662244265827034269/posts Lütfen beğenirseniz puan verin ve yorum yapın Herhangi bir şey sormaktan çekinmeyin
Bubble HD is a unique live wallpaper whith lot of colored bubbles. Choose between lot of colored backgrounds and customize bubbles as you want by determining the direction,density,speed and lot of more options. Also you can play,pop as many bubbles you can and the points will be shown in the background (you can Hide or Display the point counter at the Settings).

Bubble HD key features are:

– CHOOSE BACKGROUND THEME – Select between lot of cool backgrounds (white, red, grey, blue, gold, green, pink, multicolored, pure black, pure white)
– BUBBLES COLOR – Choose your favorite color (red, blue, green, pink, purple, gold, sea green, mixed colors)
– NUMBER OF BUBBLES – Increase or decrease the amount of bubbles
– SPEED – Select movement of the bubbles
– PLAY SOUND (turn On/Off sound when bubbles are popped)
– DIRECTION – Select direction that bubbles should move
– DISABLE BUBBLES – Bubbles are not displayed. Only the background image is visible.
– FRAME RATE – Select how fast the wallpaper is drawn. Increase for smoother animations or decrease for improved battery life.Adapt your frame rate on your phone or tablet (higher is better)
– DISABLE INTERACTION – Touching moving bubbles has no effect
– SHOW HIT COUNTER – Display a hit counter in the background. Challenge your friends,pop as many bubbles you can

Bubble Live Wallpaper free download ,
Bubbles live wallpaper free download,
Moving bubbles wallpaper Desktop,
Cute bubbles wallpaper powerpuff,
phone wallpapers,

Bubble HD Live Wallpaper is optimized for both phones and tablets

Find us on
Facebook https://www.facebook.com/pages/Crown-Apps-Android-Live-Wallpapers-Creations/165465503616177

Google+ https://plus.google.com/u/0/115662244265827034269/posts

Please rate and comment if you like it
Feel free to ask anything

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *