Kabarcık Göğüs! 2 - Pop Bubble Shooter
Android Oyun Club

Bubble Bust! 2 – Pop Bubble Shooter

Bubble Bust! 2 – Pop Bubble Shooter >Oyun Indir
Kabarcık Göğüs! 2 – Pop Bubble Shooter, Kabarcık Göğüs! 2, çok popüler bubble shooter oyunu Bubble Bust’un uzun zamandır beklenen devamıdır! – 25 milyondan fazla oyuncu tarafından sevildi! Yüzlerce seviye ve 30’dan fazla benzersiz baloncuk içeren 6 muhteşem ada ile bu tamamen bağımlılık yapan bubble shooter oyununda tonlarca eğleneceksin. Uçan bombalar, ateş topları ve diğer güçlü yeni güçlendiriciler, dört heyecan verici oyun modunda patronları ve diğer büyük zorlukları yenmenize yardımcı olacak. Oyunu tek başına oynayın veya Facebook’a bağlanın ve en yüksek puanı kimin alacağını görmek için arkadaşlarınıza meydan okuyun! ANA ÖZELLİKLER: * Haftalık turnuvalarda yarışın ve harika ödüller kazanın * Yüzlerce seviyeli balon patlatma eğlencesine sahip 6 ada * Bağımlılık yaratan oyun ile dört heyecan verici oyun modu * Keşfetmek için tonlarca benzersiz baloncuk ve engel * Eşsiz becerilere sahip birçok zorlu patron * Enerji küreleri toplayın ve güçlü güçlendiricileri serbest bırakın * Nefes kesen grafikler ve görsel efektler * Öğrenmesi kolay, ustalaşması zor DAHA FAZLA EĞLENCE ALIN: * Yeni seviyeler ve zorluklarla ücretsiz güncellemeler * Küresel liderlik tabloları * Kilidi açılacak 30’dan fazla başarı * Günlük görevleri tamamlayın ve ağır ödüller kazanın Kolay ve eğlenceli oyun – balonları vurmak istediğiniz yere dokunun, zekice eşleşmeler yapın ve seviyeyi bitirmek için engelleri ve patronları alt edin! Klasik bubble shooter oyunları oynamayı sever misin? O zaman Bubble Bust’un bu popüler devamına bayılacaksınız! – tamamen yeni bir alt tür balon patlatma oyununun yaratılmasına ilham veren orijinal atari balon vurma oyunu. Kabarcık Göğüs! 2, oynaması tamamen ücretsiz bir oyundur, ancak isteğe bağlı uygulama içi satın alımlar mevcuttur. Oyun Başlasın! Bizi Facebook üzerinden takip et: http://www.facebook.com/GameOnArcade GameOn tarafından geliştirildi ve yayınlandı http://www.gameonarcade.com
Bubble Bust! 2 – Pop Bubble Shooter,
Bubble Bust! 2 is the long awaited sequel to the highly popular bubble shooter game Bubble Bust! – loved by over 25 million players!

With 6 amazing islands featuring hundreds of levels and more than 30 unique bubbles you will have tons of fun in this totally addictive bubble shooter game. Flying bombs, fireballs and other powerful new boosters will help you defeat the bosses and other great challenges in four exciting gaming modes.

Play the game alone or connect to Facebook and challenge friends to see who can get the highest score!

KEY FEATURES:
* Compete and win amazing prizes in weekly tournaments
* 6 islands with hundreds of levels of bubble popping fun
* Four exciting gaming modes with addictive gameplay
* Tons of unique bubbles and obstacles to discover
* Many challenging bosses with unique skills
* Collect energy orbs and unleash powerful boosters
* Breathtaking graphics and visual effects
* Easy to learn, challenging to master

GET EVEN MORE FUN:
* Free updates with new levels and challenges
* Global leaderboards
* 30+ achievements to unlock
* Complete daily missions and earn hefty rewards

Easy and fun gameplay – tap where you want to shoot bubbles, make clever matches and defeat the obstacles and bosses to finish the level!

Do you like to play classic bubble shooter games? Then you will love this popular sequel to Bubble Bust! – the original arcade bubble shooter game which has inspired the creation of a whole new sub-genre of bubble shooters.

Bubble Bust! 2 is a completely free game to play, but there are optional in-app purchases available.

Game On!

Follow us on Facebook:
http://www.facebook.com/GameOnArcade

Developed and published by GameOn
http://www.gameonarcade.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *