traffic racer apk

Bike Racing Game Free

Oyun Indir

Pratik bir şekilde 2019 bisiklet yarış oyunlarının mümkün olan en yüksek hızlarının keyfini çıkarmak için özel bisiklet yarış oyunları bisikletinizin direksiyonuna geçin. Bu yeni bisiklet yarışı dublör oyunu, oyuncuya 2019 bisiklet dublör oyunlarının modern oyunlarının tadını çıkarmak için gerçek bir şans veren hızlı hızlı yarış oyunlarının birçok yeniliğine sahiptir. komuta tarzı.

Bu yeni bisiklet dublör oyununun, geleneksel tipteki ağır bisiklet oyunlarını birçok yönden değiştirdiği için kendine has özellikleri vardır. Gerçek hızlı bisiklet oyunlarının kolay ve pürüzsüz bisiklet oyunu kontrolleri, oyuncunun serbest stil bisiklet yarış oyunlarının başlangıç ​​seviyelerinde bile pozisyonu yönetmesini sağlar. 3 boyutlu bisiklet yarışı oyununun açık uçlu özelleştirmesi, 2019 ağır bisiklet dublör oyunlarının ikna edici ve komuta edici bir şekilde maceralı bisiklet oyunlarına yarışmak için yolunuzu açıyor.

Yarış bisikleti wala oyununun yüksek çözünürlüklü grafik sunumu, size 2019’daki tüm bisiklet yarış oyunlarının modu gibi hissettiğiniz doğal bir atmosfer sunar. Yeni bisiklet yarışının çok çeşitli ilginç özelliklerinden geçmek için bu yeni özel bisiklet yarış oyunları uygulamasıyla bağlantı kurun oyunlar 2019. Mükemmel modda bisiklet sürme becerilerinizi kanıtlayarak hayal bile edilemeyecek yüksek hızda bisiklet dublör yarış oyunlarının keyfini çıkarın.

Bisiklet Yarışı Oyunu özellikleri:

????️Kariyer bisiklet modu yapıyor.
????️Uzun yarış görevleri listesi.
????️Ağır bisikletler arasından seçim yapın.
????️Gerçek yüksek bisiklet hızları.
????️Pürüzsüz bisiklet sürüş kontrolleri.
????️Detaylı bisiklet eğitimi modu.
????️Modern bisiklet yarışı macerası.
????️Dinamik oyun ve sesler.

Değerlendirmeleriniz ve yorumlarınız bizim için gerçekten faydalıdır. bu yüzden lütfen kritik forumlara yazmaya devam edin. Teşekkürler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *