bike-racing-2020
traffic racer apk

Bike Racing – 2020

Oyun Indir

Bisiklet Yarışı – 2020 bisiklet yarışı simülasyon dünyasındaki son gelişmeler. Fantastik ve son derece maceralı bisiklet oyunlarına hazır olun. Yarışın, zıplayın ve muhteşem sınır pistlerinde yolunuza ve diğer çılgın rakiplere çarpın. Gerçek dünyada asla bu kadar hızlı sürmeye cesaret edemezsin! Motosikletinizi inanılmaz hızlı bir şekilde kontrol edin!

Sadece en çılgın numaraları gerçekleştirmek için inşa edilmiş en muhteşem ortamda sürün. Fizik gerçekçidir ve bisiklet / motosikletinizi de seçersiniz, sadece engellerden kaçının ve sürüşü zamanında bitirin. Bisiklet Yarışı – 2020, hız ve gelişmiş güç frenleri üzerinde hızlı tempo kontrolüne sahiptir.

Oyun, motosikletin yarıştığı en iyi 3D grafiklerden birine sahip. Gerçek tabanlı toprak oyunları hissinin tadını çıkarabilirsiniz, orijinal gibi dublör ve kaza da gerçekleşecek, bu yüzden dikkatli olun. Çok çekici ve güzel tasarlanmış bisiklet yarış pistlerinin keyfini çıkarın.

İnanılmaz çöl yollarında, dağlık arazilerde ve şehir yollarında virajlı yollarda Bisikletinizi sürün ancak tehlikeli dönüşlerde dikkatli olun. En iyi bisiklet yarışçısı olduğunuzu kanıtlayın.

Tümsekler ve atlamalarla dolu dev bir stadyumda toprak motosiklet sürmenin heyecanını ve heyecanını yaşayın. Motosikletinizde en iyisi olabilir ve cesaret kursunu tamamlayabilir misiniz? O zaman şimdi bu Bisiklet yarışı oyunuyla bir gezintiye çıkın!

Zorlu Yarış oyunları şu özelliklerle oynanır:

– Oynaması ücretsiz!
– Tonlarca İnanılmaz Yarış Bisikleti
– İnanılmaz 3D Ortam
– Hızlı yarış pistlerine sahip stadyum
– Facebook arkadaşlarınıza meydan okuyun
– Basit ve sezgisel bisiklet sürüş kontrolleri
– Eğlence Sınırsız
– Gerçek zamanlı Çok Oyunculu mod yakında geliyor.

“Bisiklet Yarışı – 2020” yi yükleyin, şimdi inanılmaz bir yarış macerasını bekliyorsunuz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *