ben-mod-for-minecraft
Minecraft APK

Ben Mod for Minecraft

indir

 

Oyun Indir

SORUMLULUK REDDİ: Bu, Minecraft’ın resmi bir ürünü değildir. Mojang ile onaylanmadı veya bağlı değil.

Bu, Ben 10 mod Minecraft’ı (uzaylı oyunları) bulacağınız ücretsiz bir uygulamadır. Bu mod sayesinde, doğrudan Minecraft PE’de MCPE dünyasına tanınmış ve popüler karaktere silahlar ve yetenekler ekleme fırsatına sahip olacaksınız. Örneğin, artık zümrüt bloklardan binalar inşa edebilir ve Omnitrix’i çağırabilirsiniz. Animasyon dizilerinin ve uzaylı oyunlarının hayranıysanız, muhtemelen Ben 10’un kim olduğunu biliyorsunuzdur. Bu, okul tatillerinde kırsal kesime tatile giden on yaşında bir çocuk. Ve orada, gece ormanında yürürken, tamamen tesadüfen, Ben kol saatine çok benzer bir cihaz bulur. Bu, uzaylı oyunlarında olduğu gibi bir Omnitrix cihazıdır, saatinizde her biri size birkaç dakika Minecraft’ta benzersiz fırsatlar sunan 10 moddan birini seçtiğiniz için teşekkürler.
Uzaylı oyunlarında olduğu gibi Omnitrix cihazına sahip Ben 10 süper gücünün listesi:
– Diamondhead – bir buz topundaki bir çeteyi dondurur
– Wildmutt – Panjur
– XLR8 – mafya çok hızlı çalışır ve ardından büyük ölçüde yavaşlar
– Ultra-T – artık boş zamanınız olmayacak
– Ghosfreak – bloklarda görünmez olur ve uçabilir
– Cannonball – hızlı koş ve çarptığın tüm çeteleri öldür
– Insectoid – kuvvetler henüz eklenmedi
– Ripjaws – su altında hız ve nefes
– Gri madde – enerji dolu ve herhangi bir kapıyı kolayca açar
– Dört Kol – Süper Sıçrama ve Süper Güç
Ben 10 modunu yüklemek ve Omnitrix cihazına yabancı oyunlarda olduğu gibi sahip olmak için, onu uygulamamızdan ücretsiz olarak indirmeniz, ardından Total Commander veya başka bir dosya yöneticisi kullanarak İndirilenler klasöründe bulmanız ve çalıştırmanız yeterlidir. Bu onu Minecraft oyununa ekleyecektir. Bundan sonra, oyunu başlatın, dünya ayarlarına gidin ve “Kaynak Kümeleri” ve “Eklentiler” bölümlerinde eklenen kaynak paketlerini seçin ve Minecraft’ı yeniden başlatın.
Uzaylı oyunlar ve Ben 10 Mod, bu türdeki animasyon dizilerini seven biri için gerçekten ilginç olacak. Minecraft Alien oyunlarınızda bu modu istiyorsanız, daha sonra bu uygulamayı akıllı telefonunuza veya tabletinize yükleyin, modu veya haritayı ücretsiz indirin, talimatlara göre kurulumu yapın ve Ben 10 modu ve Omnitrix ile en sevdiğiniz oyunun tadını çıkarın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *