barbie-dreamhouse-adventures
Uncategorized

Barbie Dreamhouse Adventures

Indir

Kendi Barbie Dreamhouse deneyiminizi yaratın! Her odayı tasarlayabilirsiniz. BFF’lerim ve yavru köpeklerimle tanışın! Bir sürü eğlenceli aktivite için bize katılın: pişirme, dans veya epik havuz partileri! Ayrıca, resmi hazırlamak için beni ve arkadaşlarımı modaya uygun kıyafetlerle giydirin! Dreamhouse’da her şeyin mümkün olduğu heyecan verici maceralarda bizi takip edin!

GELECEĞİM
Her odayı harika duvar kağıtları ve göz kamaştırıcı dekorasyonlarla tasarlamama yardım et. Kendi Hayal Eviniz yapın! Hazır, başla, tarz!

EN HAVALI ARKADAŞLAR
En iyi arkadaşlarımla tanış: Bir spor fanatiği Renee; Yetenekli bir DJ olan Daisy; Bir bilim aşığı Teresa; Nikki, hevesli bir moda tasarımcısı ve tek ve tek Ken. Artı, eğlenceyi seven kız kardeşlerim: Skipper, Stacie ve Chelsea!

YENİ ELBİSE UYARISI
Bu yeni elbiseyi yeni aldım ve bu geceki partide giyeceğim için çok heyecanlıyım. Mükemmel görünümü seçmek için muhteşem moda ipuçlarına ihtiyacım var!

SELFIE, HERKES?
Nikki ve Teresa ile fotoğraf kabininde komik pozlarınızı hazırlayın!

YAZ SAATİ
Bir dakika ne?! Ken, efsanevi havuz partilerinden birine ev sahipliği yapıyor! Harika bir giriş yapmak için yaz kıyafetlerine geçelim!

GIDALAR
Yemek yapmayı seviyorum! Neden harika mutfağımda bana katılmıyorsun?

ROCK OUT
Grubumuzda rock yapmak için en sevdiğiniz enstrümanı alın! Yavru köpekler bile şarkı söyleyebilir!

DANS, DANS
Biri dans mı dedi? Daisy ile dans pistinde en iyi hareketlerimizi gösterme zamanı!

ABONELİK DETAYLARI
– Bu uygulama aylık abonelikler sunar
– Kullanıcılara aboneliğin ücretsiz bir denemesi teklif edilebilir
– Yalnızca yeni aboneliklerde Google hesabı başına bir ücretsiz deneme
– Kullanıcıların deneme süresini kabul etmek için bir aboneliğe kaydolmaları gerekecek ve deneme süresi boyunca herhangi bir zamanda vazgeçme hakkına sahip olacaklar. Devre dışı bırakmazlarsa, deneme süresinden sonra kullanıcılar otomatik olarak ücretlendirilecektir.
– Abonelik, cari dönemin bitiminden önce otomatik yenileme kapatılmadığı sürece otomatik olarak yenilenir
– Aboneliğinizin otomatik olarak yenilenmesi, istediğiniz zaman Google Hesap Ayarlarına giderek iptal edilebilir
-Aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz, ancak aboneliğin kalan süresi için geri ödeme almayacağınızı lütfen unutmayın.

GİZLİLİK VE REKLAM
Budge Studios, çocukların gizliliğini ciddiye alır ve uygulamalarının gizlilik yasalarına uygun olmasını sağlar. Bu uygulama, “ESRB (Eğlence Yazılımı Derecelendirme Kurulu) Gizlilik Onaylı Çocukların Gizlilik Mührü” nü almıştır. Daha fazla bilgi için lütfen https://budgestudios.com/en/legal/privacy-policy/ adresindeki gizlilik politikamızı ziyaret edin veya privacy@budgestudios.ca adresinden Veri Koruma Görevlimize e-posta gönderin.

Bu uygulamayı indirmeden önce, denemenin ücretsiz olduğunu lütfen unutmayın, ancak bazı içerikler yalnızca ücretli abonelik veya uygulama içi satın alımlar yoluyla kullanılabilir. Uygulama içi satın alımlar gerçek paraya mal olur ve hesabınızdan tahsil edilir. Uygulama içi satın alma özelliğini devre dışı bırakmak veya ayarlamak için cihaz ayarlarınızı değiştirin. Bu uygulama, ortaklarımızdan ve üçüncü şahıslardan yayınladığımız diğer uygulamalarla ilgili Budge Studios’tan içeriğe dayalı reklamlar (ödül için reklam izleme seçeneği dahil) içerebilir. Budge Studios, bu uygulamada davranışsal reklamcılığa veya yeniden hedeflemeye izin vermez. Uygulama ayrıca yalnızca bir ebeveyn kapısının arkasından erişilebilen sosyal medya bağlantılarını da içerebilir.

Lütfen bu uygulamanın kullanıcılara, cihazlarına yerel olarak kaydedilebilecek uygulama içi fotoğraflar çekme ve / veya oluşturma olanağı sağladığını unutmayın. Bu fotoğraflar uygulama içindeki diğer kullanıcılarla asla paylaşılmaz ve Budge Studios tarafından bağlı olmayan üçüncü şahıs şirketlerle paylaşılmaz.

Bu uygulamayı kullanmak için internet bağlantısı gerekebilir.

KULLANIM ŞARTLARI / SON KULLANICI LİSANS SÖZLEŞMESİ
Bu uygulama, aşağıdaki bağlantıda bulunan Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesine tabidir: https://budgestudios.com/en/legal-embed/eula/

SORULARIM VAR?
Sorularınızı, önerilerinizi ve yorumlarınızı her zaman bekleriz. Support@budgestudios.ca adresinden bize 7/24 ulaşın

BUDGE ve BUDGE STUDIOS, Budge Studios Inc.’in ticari markalarıdır.

Barbie Dreamhouse Adventures © 2018-2020 Budge Studios Inc. Tüm Hakları Saklıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *