Smurfs Bubble Shooter Story
Android Oyun Club

Smurfs Bubble Shooter Story

Oyun Indir
Şirinleri izleyerek mi büyüdün? Size meydan okuyan balon oyunlarını sever misiniz? Kendi köyünü kurmayı hayal ediyor musun? Bunu ticari bir sesle mi okuyorsunuz? O zaman bu Bubble Shooter’ı oynamalısın! Zorlu bir Bubble Shooter’ı kendi Şirin Köyünüzü inşa etmekle birleştiren başka bir baloncuk oyunu bulamazsınız. Bu oyunda ilerlemek için, herhangi bir klasik Bubble Shooter gibi aynı renkteki 3 balonu eşleştirmeniz gerekecek. Geçtiğiniz her seviyede Para ve Şirin Meyvesi elde edeceksiniz, böylece Şirin köyünüz için dekorasyon satın alabilirsiniz. En sevdiğiniz Şirinleri toplayabileceksiniz: Şirin Baba, Şirine, Ağır, Sakar Şirin, vb. Toplayacak 150’den fazla Şirin var! Ama dikkatli olun, çünkü Gargamel ve Azrael Şirinleri yakalamak için köyü takip edecekler. Onları almaya hazır mısınız? Baloncukları patlatın ve Şirinleri Gargamel’in elinden kurtarın ve köyü geri kazanın. Şirinlerin Özellikleri – Bubble Shooter Hikayesi: – Bulmacaları çözmek ve macerada ilerlemek için aynı renkteki 3 balonu eşleştirin. – Bu destanın her meydan okumasını geçmek için güçlendiricileri ve Şirinlerin güçlerini kullanın. – Her Şirin’in kendi gücü vardır. Hepsini keşfedin! – Gargamel ve tüm yardakçılarını yenin. – Tüm Şirinleri toplayın. Daha fazlası var! – Şirin köyünü restore etmek için 250’den fazla dekorasyon. – Facebook’a bağlanın ve arkadaşlarınızın köyünü ziyaret edin. – Haftalık etkinliklerde diğer oyunculara karşı yarışın ve bu balon oyununda dünyanın en iyisi olun. Bu Bubble Shooter oyunu bir mücadeledir. Hazır mısın? Nişan al, ateş et ve … Şirin! Bu gündelik balon oyunu, üçüncü şahısların yanı sıra Sony Corporation şirketler ailesi adına ilgi alanlarınıza göre uyarlanmış reklamları içerebilir. Bununla ilgili daha fazla bilgi edinmek için www.aboutads.info adresini ziyaret edin. İlgi alanına dayalı reklamcılıkla ilgili belirli seçimleri uygulamak için www.aboutads.info/choices adresini ziyaret edin. App Choices uygulamasını www.aboutads.info/appchoices adresinden de indirebilirsiniz. Gizlilik Politikası: http://www.sonypictures.com/corp/privacy.html Kullanım Koşulları: http://www.sonypictures.com/corp/tos.html Bilgilerimi Satmayın: https://privacyportal-cdn.onetrust.com/dsarwebform/d19e506f-1a64-463d-94e4-914dd635817d/b9eb997c-9ede-451b-8fd4-29891782a928.html SMURFS ™ ve © Peyo 2017 Lafig B./IMPS. Film © 2017 CPII ve LSC Film Corporation ve Wanda Culture Holding Co., Ltd. Yukarıdakiler hariç, © Sony Pictures Television Networks Games, Inc. Tüm Hakları Saklıdır.
Did you grow up watching the Smurfs? Do you like bubble games that challenge you? Do you dream of building your own village? Are you reading this in a commercial voice? Then you have to play this Bubble Shooter!

You won’t find another bubble game that combines a challenging Bubble Shooter with building your own Smurf Village. To advance in this game, you will have to match 3 bubbles of the same color, like any classic Bubble Shooter. With each level you pass, you will get Coins and Smurfsberries, so you can buy decorations for your Smurf village.

You will be able to collect your favorite Smurfs: Papa Smurf, Smurfette, Hefty, Clumsy Smurf, etc. You have over 150 Smurfs to collect! But be careful, because Gargamel and Azrael will be stalking the village to capture Smurfs. Are you ready to take them on?

Pop bubbles and save the Smurfs from Gargamel’s hands and restore the village.

Features of The Smurfs – Bubble Shooter Story:

– Match 3 bubbles of the same color to solve the puzzles and advance in the adventure.
– Use boosters and the powers of the Smurfs to pass each challenge of this saga.
– Each Smurf has its own power. Discover them all!
– Defeat Gargamel and all his minions.
– Collect all the Smurfs. There are more and more!
– Over 250 decorations to restore the Smurf village.
– Connect to Facebook and visit your friends’ village.
– Compete against other players in the weekly events and be the best in the world in this bubble game.

This Bubble Shooter game is a challenge. Are you ready?

Aim, shoot and… Smurf!

This casual bubble game may include advertising tailored to your interests on behalf of the Sony Corporation family of companies, as well as third parties. To learn more about this, visit www.aboutads.info. To exercise certain choices regarding interest-based advertising, visit www.aboutads.info/choices. You may also download the App Choices app at www.aboutads.info/appchoices.

Privacy Policy: http://www.sonypictures.com/corp/privacy.html
Terms of Use: http://www.sonypictures.com/corp/tos.html
Do Not Sell My Info: https://privacyportal-cdn.onetrust.com/dsarwebform/d19e506f-1a64-463d-94e4-914dd635817d/b9eb997c-9ede-451b-8fd4-29891782a928.html

SMURFS™ & © Peyo 2017 Lafig B./IMPS. Movie © 2017 CPII and LSC Film Corporation and Wanda Culture Holding Co., Ltd. Excluding the foregoing, © Sony Pictures Television Networks Games, Inc. All Rights Reserved.

 

Şirinler Bubble Story oyunu indir, Bubble Shooter Saga, Bubble Shooter 3, Şirinler oyunu Bubble Shooter 3 indir, Şirin oyunları Şirinlerin köy oyunu çevrimiçi,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *