zombie-blades-bow-masters
bitkiler ve zombiler

Zombie Blades: Bow Masters

Oyun Indir

Zombi oyunları mı arıyorsunuz? Zombies Blades’i yükleyin – bu, PvP savaşının unsurlarını içeren arcade türünde benzersiz bir 2D Oynaması Ücretsiz hayatta kalma okçuluk oyunudur ve siz kimin tarafındasınız? Battle of Zombies Blades – düşmanı yenmek için yaydan ateş etmeli, bıçak fırlatmalı, top atmalı, oklar, bıçaklar ve hedef düşmana bıçak atmalısınız. Başa vur ve rakibini bitirmek için ölümleri kullan!

Ayrıca erkekler ve kızlar için ücretsiz havalı okçuluk oyunları veya insanlara karşı çevrimiçi zombi oyunları arıyorsanız veya zombi oyunlarını ücretsiz oynamak istiyorsanız, o zaman bize! Kızlar genellikle kızlar için oyunlar ararlar ve zombi okçuluk oyunumuz onlara mükemmel bir şekilde uyar. Okçuluk oyunumuz bir yandan normal bir zaman katili gibi görünüyor, ancak iki oyuncu için heyecan verici bir okçuluk oyunu. Her zaman wifi olmadan ücretsiz oyunlar, dünyadaki en iyi nişan alma oyunları ve internet olmadan harika okçuluk oyunları oynamak istediyseniz, o zaman buradasınız!

İki oyuncu için destansı bir PvP düellosu, kimin tarafında olduğunuzu seçmeniz gereken Zombies Blades. Gerçekçi fizik, uygun yönetim ve eğlenceli PvP savaşları. Gerçek oyuncularla düello sever misin? Nişan al ve ateş et – doğrudan başa dön ve gerçek ok ve yay ustaları ol! Bunu yapmak için, doğru atış açısını ve gücünü seçmeniz gerekir. Savaşa ilerleyin ve bebekler için okçuluk oyunları oynayın!

Okçuluk oyununda “Zombies Blades” zombi kıyameti geldi ve burada sizden beklenenler:

• 25’ten fazla komik kahraman: okçu, mızrakçı, okçu, suikastçı, uzaylılar, katil keskin nişancı, avcı, keskin nişancı, silah ustası, robin hood, yaratıklar ve diğer karakterler;
• Yay, ok, kılıç, mızrak, fırlatma bıçağı, bitkiler (bıçaklar, kılıçlar, oklar, mızraklar) ve diğer silahlar;
• Düşmana ateş etmeniz gereken mükemmel nişancı ve okçuluk oyunu;
• Wifi ve internet olmadan komik okçuluk oyunları;
• Yay ustaları için en iyi okçuluk oyununda hayatta kalmak için PvP savaşı;
• Zombie Blades ile savaşacak çekici keskin nişancı arenası;
• Günlük hediyeler ve ikramiyeler;
• Gerçekçi fizik;
• Modern grafikler (birçok modern atıcı kıskanacak, 2018’in yeni okçuluk oyunları ve popüler ok oyunları);

Kızsanız ve ok ve yay oyunlarından hoşlanıyorsanız ve kızlar için ücretsiz oyunlar ve fırlatma oyunları arıyorsanız, o zaman doğru yoldasınız. Yeni komik karakterleri ve yay ustalarını keşfedin! Kazanan ordunuzu toplayın! Bir yay ustası veya soğan, bıçak, balta, muz, gitar, tabanca ve diğer silahların ustası olun! Her silah kendine özgüdür. Arkadaşlarınıza meydan okuyun: kim daha hızlı zombilerle savaşacak ve kimler yay ustaları? Zombi vuruşu her zaman heyecan verici bir aktivitedir!

Gerçek insanlar, harika grafikler ve okçu tarzında tanıdık mekanikler, heyecan verici bir nişancı oyunu “Zombies Blades: Bow Masters” da zombilerle büyüleyici savaşlara hazırlanın. Zombilerin saldırısı başladı! Zombilerdeki tüm avcılar bizim yerimize gidiyor! Destansı kahramanlar sizi bekliyor! Burası sıcak ve eğlenceli! Yepyeni okçuluk oyununda gerçek bir yay ustası olun! Yayınızı ve okunuzu alın ve zombi yay ustalarını avlamaya gidin! İndirin ve tarafınızı seçin – Zombie Blades ve hayatta kalma savaşınızı kazanın ve gerçek yay ustaları olun! ÜCRETSİZ yükleyin ve oynayın! bitkiler ve zombiler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *