traffic racer apk

Traffic Race 2019 : Real Rider Pro

Oyun Indir

Being a rider of Traffic in the city, start your journey of race fever to become street lane traffic race.

An addictive game for the fans of arcade racing and driving simulations.

Traffic Race 2019 – real rider Pro is an endless arcade racing. Try to be one of the fastest traffic racers in the global leaderboards. Game takes you on a long beautiful highway where you can drive as much as you can.

KEY FEATURES:
– Real physics
– Stunning 3D graphics
– Smooth and realistic car handling
– Awesome Expensive cars to choose from
– 3 detailed environments: suburb, desert, and city night
– Rich types of NPC traffic including trucks, buses and SUVs.
– Exclusive Customization
– Avoid Traffic Vehicles Buses, Trucks and Cars
– Awesome music.

Never drive at fast speed in real world? Now it’s your chance to feel the passion and real speed in your hands with Simulator!

Drive & Race in traffic is the most thrilling, super charged action pace simulator for car racing lovers to burn rubber and race for king of speed on android devices! This car racing is the ultimate race on lane streets traffic, featuring numerous worlds class sports cars, tons of missions to complete, stunning optimized graphics, immersing gameplay, intense Nitro booster and realistic traffic condition!

Traffic race 2019 – real rider Pro is a true-to-life racing game, which you can experience real high-speed driving and furiously collision while driving a bunch of luxury cars to battle top street cars. If you are a big fan of arcade racing fan, you won’t miss the exciting and challenging Simulator!

This is the new game for speed lovers. Traffic race 2019 – real rider Pro is one of the best car racing games. Have fun dodging cars and trucks while you speed up to the limit. Race against the AI in an outstanding Racing Face-Off and try to earn the respect of your fellow racers.

Get ready to drive illegal high performance at high speed in specially designed tracks for highway car traffic racing? Now grip the wheel and push your ride to its limit, put your foot to the floor and drive!

Racing in traffic is lot of fun and can buy lots of cars. Get the best car money can buy and beat everyone in this amazing racing game. What are you waiting for? Download now! ok sayıda araba satın alabilir. Bu muhteşem yarış oyununda satın alabileceğiniz ve herkesi yenebileceğiniz en iyi arabayı alın. Ne için bekliyorsun? Şimdi İndirin!

Şehirde Trafik binicisi olmak, sokak şeritli trafik yarışı olmak için yarış ateşi yolculuğunuza başlayın.

Atari yarışı ve sürüş simülasyonları hayranları için bağımlılık yapan bir oyun.

Traffic Race 2019 – real rider Pro sonsuz bir arcade yarışıdır. Küresel liderlik tablolarındaki en hızlı trafik yarışçılarından biri olmaya çalışın. Oyun sizi olabildiğince çok sürebileceğiniz uzun ve güzel bir otoyola götürür.

ANA ÖZELLİKLER:
– Gerçek fizik
– Çarpıcı 3D grafikler
– Pürüzsüz ve gerçekçi araç kullanımı
– Aralarından seçim yapabileceğiniz harika pahalı arabalar
– 3 ayrıntılı ortam: banliyö, çöl ve şehir gecesi
– Kamyonlar, otobüsler ve SUV’lar dahil olmak üzere zengin NPC trafiği türleri.
– Özel Özelleştirme
– Trafik Araçlarından, Otobüs, Kamyon ve Arabalardan Kaçının
– Harika müzik.

Gerçek dünyada asla hızlı sürmüyor musunuz? Simülatör ile şimdi ellerinizde tutku ve gerçek hızı hissetme şansınız!

Trafikte Sürüş ve Yarış, araba yarışı severlerin android cihazlarda kauçuğu yakıp hız kralı için yarışması için en heyecan verici, süper şarjlı aksiyon temposu simülatörüdür! Bu araba yarışı, çok sayıda birinci sınıf spor araba, tamamlanması gereken tonlarca görev, çarpıcı optimize edilmiş grafikler, sürükleyici oyun, yoğun Nitro güçlendirici ve gerçekçi trafik koşulları içeren, şeritli cadde trafiğinde nihai yarış!

Trafik yarışı 2019 – real rider Pro, en iyi sokak arabalarıyla savaşmak için bir grup lüks otomobili sürerken gerçek yüksek hızlı sürüş ve öfkeyle çarpışmayı deneyimleyebileceğiniz gerçeğe yakın bir yarış oyunudur. Büyük bir arcade yarışı hayranıysanız, heyecan verici ve zorlu Simülatörü kaçırmayacaksınız!

Bu, hız tutkunları için yeni bir oyun. Trafik yarışı 2019 – gerçek sürücü Pro, en iyi araba yarışı oyunlarından biridir. Sınıra kadar hızlanırken arabalardan ve kamyonlardan kaçarak eğlenin. Olağanüstü bir Yarış Karşılaşması’nda yapay zekaya karşı yarışın ve yarışçı arkadaşlarınızın saygısını kazanmaya çalışın.

Otoyol araba trafik yarışları için özel olarak tasarlanmış parkurlarda yasadışı yüksek performansı yüksek hızda sürmeye hazır mısınız? Şimdi tekerleği kavrayın ve sürüşünüzü sınırına kadar itin, ayağınızı yere koyun ve sürün!

Trafikte yarışmak çok eğlencelidir ve çok sayıda araba satın alabilir. Bu muhteşem yarış oyununda satın alabileceğiniz ve herkesi yenebileceğiniz en iyi arabayı alın. Ne için bekliyorsun? Şimdi İndirin!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *