Android Oyun Club

Tractor Farming Simulator:Village life 2020

Oyun Indir

Traktör modellerine dayalı çiftçilik oyunları, çünkü buğday ve şeker kamışı ve daha pek çok şeyi hasat etmek ve kesmek için traktör kullandık. Bu ağır traktör simülatörü ile gerçek çiftçiliği keşfetmeye devam edin. Tarlayı sürmek, bitkileri tohumlamak, yetiştirmek ve sulama gibi farklı görevlerin ve çiftlik ekipmanlarının keyfini çıkarın. Gerçek Traktör Sürücü Simülatörü 2020 – Tarım Oyunu 3d kazma, park etme, sürüş ve kum kazma becerilerinizi göstermeye hazır. Gerçek Traktör Sürücü Simülatörü 2020 – Tarım Oyunu 3d, köy ekimi, 3d çiftçilik ve gerçek traktör ekibi ve traktör sürüş simülatörü 2020 için harika bir deneyim Yeni ağır traktör, traktör sürücüsü, gerçek traktör ekibi ve çiftçilik simülatörü oyunu, basit bir çiftçinin hayatını görecek ve 2020 gündüz ve gece çiftçiliğinin tadını çıkaracaksınız. 3 boyutlu yeni traktör çiftçiliği agri 2019, bu büyük hasat makinesi ve çiftlik makinesi hakkında deneyim talep ediyor. o zaman geliştirin ve kontrol edin çünkü bu en iyi tarım simülatörü oyunu sadece sizin için. Gerçek Traktör Sürücüsü Simülatörü 2020 – Tarım Oyunu 3d size bu ciddi traktör simülasyonunu sürmeyi öğretebilir. Burada kargo çeken ortak traktör kolay değil şimdi ağır kargo yüklü Amerikan traktörünü deneyin. Burada çiftçilerin traktör mürettebatı farklı seviyelere sahiptir. Bu traktör oyununda uzman treyler şoförleri yapma şansı yakalayın. 2019 ücretsiz oyun basit ama kolay değil ve çiftçilik traktörü yolculuğu daha önce hiç bu kadar eğlenmemişti. Çiftçilik traktörü fantezi makineleri oyununda 2019 tohumları ve Yemlik pulluklarını takmaya başlayın.
Modern Tahrikli Tarım Traktör Taşıma simülatörünüze oturun ve emniyet kemerinizi sıkın, Tractor Driver Transport Sim’de yer alan göz boşluğu ve nefes kesen manzaraları olan temiz, sakin, çarpıcı yollarda teknede eğlenmek için seyahat etmenin tam zamanı. Karayolu üzerinde büyük araçlar sürmek bağımlısı.

Bu üretim traktörünün tüm eğlencesi, traktör ekskavatörünü, damperli yükleyiciyi, arabalı oyunu ve arabalı traktör oyununu ve kaldırıcıyı, taşıyıcıyı ve kazıcı kamyonu içerir. Massey traktörlerinin en iyi tarımla ünlü olduğunu biliyoruz, bu nedenle isterseniz bunu da seçebilirsiniz. Tarlayı sürmek, bitkileri tohumlamak, yetiştirmek ve sulamak gibi farklı görevlerin ve çiftlik ekipmanlarının tadını çıkarın. Gerçek Traktör Sürücü Simülatörü 2020 – Tarım Oyunu 3d size bu ciddi traktör simülatörünü sürmeyi öğretebilir. Gerçek Traktör Sürücüsü Simülatörü 2020 – Tarım Oyunu 3d, köy ekimi, 3d çiftçilik ve gerçek traktör ekibi ve traktör sürüş simülatörü 2020 için harika bir deneyimdir.
Hiç gerçek traktör tochan’ı diğer traktörlerle çekmeyi denediniz mi ve savaş traktörü sürüyor mu? Hayır ise, ağır traktörünüzü diğer traktörlere bağlayın ve çekme zinciri yardımıyla ters yönde çekmeye başlayın!
Çekme traktör oyunları 3d oyna: traktör sürüş simülatörü 2019 ve canavar traktörler arasında ücretsiz traktör oyunları 2019 savaşının tadını çıkarın. aklınızda bulundurun yol traktörü seçilmiş bir yoldan geçer, bu büyük ve rahat bir çiftçilik nakliye traktörü simülasyonudur, bu nedenle çoğu insan yol traktörü ile seyahat etmenin zevkli olduğunun farkındadır.
Gerçekçi traktör taşıma çiftliği simülasyon oyun haritaları gösteriyor, uluyan iç ve düşünülemez araçlar bu offroad şehir traktörünü süren traktörün zevkini artırabilir.Bu traktör kargo oyunlarında traktörü pazarın yakınında durdurmak ve park etmek için frene dokunun. Bu kitlesel fergusonun tüm seviyelerinin, kargoyu varış noktasına götürmek için iyi bir kargo kamyonu ve traktör kullanma becerisine ihtiyacı vardır. Mahsulleri hasat ettikten sonra çiftçilerin ekonomik pirinç odun kütüklerini satış noktalarına götürmek için iyi ve ekonomik bir traktör sürücüsüne ihtiyaçları vardır. Diğer tüm dünyanın en iyi ücretsiz oyunları 2020 ve çiftlik oyunları gibi iyi bir kargo traktörü sürücüsü olun.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *