top-rider-bike-race-real-traffic
traffic rider apk

Top Rider: Bike Race & Real Traffic

Oyun Indir

Moto Rider GO ve Top Speed’in yaratıcılarından yepyeni bisiklet yarışı oyunu burada!

Bu sefer sonsuz yolculuğa çıkacak ve yolda çok daha fazla trafik olan bir motosiklete bineceksiniz! Çeşitli oyun modları ile genişletilmiş T-Bull’un Top Rider’ı Google Play’de zaten mevcut! Aracınızı yönetin, motosiklet parçalarını yükseltin, yarışın ve otoyoldaki diğer rakipleri veya sürücüleri kaçırın! Orada kaza yapmak oldukça kolay!

25.000’DEN FAZLA BİSİKLET TUNING VE KİŞİSELLEŞTİRME KOMBİNASYONLARINI KEŞFEDİN – En sevdiğiniz motoru ayarlayın! Motosikletinize benzersiz performansını verin ve kimin en iyiye ve en hızlıya sahip olduğunu gösterin! 25.000’den fazla farklı bisiklet parçası kombinasyonu var! Her parçanın hızınız, fren sisteminiz, direksiyonunuz ve hatta kazandığınız nakit üzerinde etkisi vardır! Motor, Frenler, Tekerlekler, Lastikler, Debriyaj, Zincir, Süspansiyon, Şanzıman ve daha fazlasını yükseltin!

3 FARKLI SINIF ARASINDAKİ 11 BİSİKLET ARASINDAN SEÇİN – En sevdiğiniz motosiklet sınıfı hangisi? Chopper, Superbike veya Motocross? Akıllıca seçim yapın, dışarı çıkın, hızlı yarışın ve ödüller kazanın! Yeni bisikletler satın almak için biraz para toplamanıza yardımcı olacaktır. Planları ve özel kartları toplayarak garaj seviyesini artırın! Kart paketlerini açın ve daha da hızlanın!

BAĞIMLILIK YAPAN TRAFİK YARIŞ MODLARININ KEYFİNİ ÇIKARIN – Hız sınırının olmadığı otoyol ve otoyolda gerçek çılgınlığı hissedin! Nitroyu açın ve gerçek duyguları hissedin! Daha fazla hıza ihtiyacınız varsa, mükemmel ıskalar yapın, rakiplerinizi geride bırakın ve bonus puanlar kazanın! Klasik yarışçı veya boşta tıklama oyun modunu seçin. Öğrenmesi kolay ama ustalaşması zor!

5 EŞSİZ BECERİ SEVİYE YÜKSELT – Yolculuğunuzu yönetin ve sınırsız trafik koşusunun tadını çıkarmak için becerilerini geliştirin! En iyi yarış stratejisini seçmek için boşta ve atari yarış modları arasında geçiş yapın! Bir motor yöneticisi olarak hareket edin veya direksiyona atlayın. Daha fazlasını elde etmek için sponsorlarla Velocity, Critical Nitro ve Sponsor Cash’i artırın! Atari modunda bisiklet sürüyorsanız, kazaları ve çarpışmaları önlemek için Süper Yakıt becerisini veya Kalkanı kullanabilirsiniz!

ÇEVRİMİÇİ LİDER TAHTALARINDA İŞARETİNİZİ YAPMAYA ÇALIŞIN – Sonunda Facebook arkadaşlarınıza karşı rekabet edebilirsiniz. Onlara davet gönderin, ödüller kazanın ve bu çok oyunculu özelliği test edin! Üstelik ONLINE TURNUVALAR ve SÜRE SINIRLI ETKİNLİKLERE de katılabilirsiniz! Düzgün bir arcade moto yarış dünyasının özü hala orada, ancak bir sonraki boşta yarışan tıklama neslinin kabuğunda. Şu andan itibaren sadece tıklama oyunlarını oynamak zorunda değilsin!

OLAĞANÜSTÜ TRAFİK KARAYOLU ORTAMLARINI KEŞFEDİN – Çeşitli ayar seçeneklerine sahip olmanın yanı sıra, motosiklet rengini de değiştirebilir ve asfalt pistlerde mükemmel görünebilirsiniz! Top Rider, boşta dokunma oyunlarını arcade oyun kategorisi modlarıyla birleştirir. Oyuncular ne kadar çok zaman harcarsa, o kadar çok bonus kazanır. Binlerce yükseltme, milyonlarca sanal rakip, CCG oyun türü deneyimi ve çok sayıda çok oyunculu lig koleksiyonu.

Hızlı olun, yolda becerilerinizi kanıtlayın! Top Rider’ı şimdi indirin!
Nihayet Google Play’de ÜCRETSİZ olarak mevcut!

Diğer oyunlarımızı keşfedin: http://t-bull.com/#games
Facebook’ta bizi beğenin: https://facebook.com/tbullgames
Bizi Twitter’da takip edin: https://twitter.com/tbullgames

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *