top-eleven-2020-be-a-soccer-manager
top eleven apk

Top Eleven 2020 – Be a soccer manager

Oyun Indir

Ödüllü popüler futbol menajerlik oyunu Top Eleven 2020’yi oynayın ve kendi ⚽️ mirasını inşa etmenin gerçekçiliğini ve heyecanını bir sonraki seviyeye taşımak için tasarlanmış yepyeni özelliklerin tadını çıkarın!

200 milyondan fazla kayıtlı oyuncuyla, bu efsanevi mobil futbol menajerliği oyunu, tüm zamanların en popüler mobil simülasyon oyunlarından biridir!

· “Futbol yönetimini gündelik, sosyal oyun dünyasına getirme girişimi olarak şimdiye kadarki en iyi çaba bu.” – Gardiyan
· “Mobil cihazlarda sunulan futbol yönetimi oyunları arasında, Top Eleven şüphesiz en eksiksiz olanı.” – L’Equipe

En iyi olmak

Futbol tarihindeki yeriniz sizi bekliyor! Top Eleven 2020’de, 1. Günden itibaren kulübünüzün her noktasına damganızı vurun! Stadyumunuzu inşa etmekten ????️ maç gününde takımı seçmeye kadar, Top Eleven 2020’de ne derseniz deyin! Hayranlarınız için bir kahraman olun ve her sezon kupa hayalini gerçekleştirecek ve kazanan bir futbol kulübü oluşturun!

Özel antrenmanlar yapın, taktikler geliştirin, futbol formaları seçin ve tasarlayın ve daha fazlasını yapın!

Hayalinizdeki Şampiyon Takımını Yönetin

Kulübünüze başarı getirecek en iyi oyuncuları keşfedin, imzalayın ve koçluk yapın! ???? İster bir sonraki Ligin En Golcü Oyuncusu veya ağınızı yıllarca güvende tutacak kaleci olsun, birinci sınıf oyuncular bulmak ve diğer Futbol Menajerlerinin korkacağı nihai dizilişleri ve taktikleri yaratmak size kalmıştır!

Yıldızlarınızı Lig, Kupa, Şampiyonlar Ligi ve Süper Lig yarışmalarıyla motive edin ve şampiyon olun! ????????????

Ultimate Online Challenge

Dünyanın en iyi Yöneticileri size meydan okumayı bekliyor. Top Eleven 2020, dünyadaki her ülkede oynanır ve The Special One – José Mourinho da dahil olmak üzere her zaman bir oyun arayan bir antrenör vardır! ???? Takımınızı en iyi olacak şekilde kurun, rakiplerinizi her gün alt edin ve alt edin ve küresel övünme hakları kazanın.

Arkadaşlarla Takım Kurun veya Bire Bir Oynayın

Arkadaşlarınla ​​güçlerini birleştir ve klan turnuvalarında hafta sonu çatışmalarına hazırlan! Sahaya çıkmadan ve parlak ödüller kazanmak için diğer klanlara karşı savaşmadan önce futbol stratejilerinizi hazırlamak için loncanızla sohbet edin. ????

Dünyanın En İyi 100’ü arasına girebilecek klanı bir araya getirmek için gerekenlere sahip olduğunuzu mu düşünüyorsunuz? Kanıtla!

Futbol Oynamanın Yeni Yollarında Ustalaşın

En iyi kadronuzu Top Eleven’ın Canlı Etkinlik ve Görevlerine getirin! Dünyanın en büyük futbol kulüplerinden bazılarına karşı PVE etkinlikleri de dahil olmak üzere yeni sınırlı süreli yarışmalar her zaman sahaya çıkıyor! En iyi fantezinizi 11 alın, Real Madrid, Liverpool, PSG ve daha pek çok şeye karşı yarışın. Onlara sahadaki kahramanın kim olduğunu gösterin.

Bu eğlenceli oyunlar sırasında takımınıza katılmak için özel öğeler toplayın ve inanılmaz oyuncuların kilidini açın! Başladıkları zaman oyun içi bilgilere dikkat edin!

Harika Ödüller Kazanın ????

Özel Sponsor Etkinliklerinden günlük hediyelere kadar her zaman alınabilecek harika ödüller vardır! Futbol kupalarına giden yolda takımınızı yönetirken onları toplayın! İyi bir futbol menajerinin kupa dolabında her zaman yer vardır! Taç çizgisinde en iyi performansınızı göstererek hayranlarınız için eve harika ödüller ve ödüller getirin. Üçlü Taç (Lig, Kupa ve Şampiyonlar Ligi kupaları) istiyorlar – onlara getirebileceğinizi düşünüyor musunuz? Futbol severler için en iyi oyunu ŞİMDİ mobil cihazlarda oynayın!

– Nordeus tarafından hazırlanan Top Eleven 2020’yi şimdi indirin! –

Sosyal medyada Top Eleven topluluğuna katılın ve en son haberler ve ipuçlarından haberdar olun!
– Facebook, https://www.facebook.com/topeleven
– Twitter, https://twitter.com/topeleven
– Instagram, https://www.instagram.com/topeleven/
– YouTube, https://www.youtube.com/topeleven

Futbol becerilerinizi kullanın ve dünyanın en iyi futbol menajeri olarak efsanevi zafere yükselin! Gerçek futbol kahramanları burada oynuyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *