the-sims-mobile
Android Oyun Club

The Sims™ Mobile

Oyun Indir

Sim’lerinizin farklı görünümlerini ve benzersiz kişiliklerini özelleştirirken, onlara özellikler kazandırırken ve moda ve saç stilleriyle eğlenirken yaratıcılığınızı ifade edin. Mobil cihazlarda her zamankinden daha fazla ayrıntıyla, en sevdiğiniz tasarımları ve dekoru seçerek Sim’lerinizi zahmetsizce mükemmel bir yuvaya dönüştürün. Sim’lerinizin kariyer hedeflerini gerçekleştirirken, hobileri takip ederken, ilişkiler geliştirirken ve Yaşam Tarzlarını iyileştirirken hayatlarının zengin ve eğlenceli anlarını yaşayın. Arkadaşlarınızla parti yapın, şehirde sosyalleşin, özel etkinliklere katılın ve en sevdiğiniz Sim’lere Çıkartmalar verin. Hangi hikayeleri anlatacaksın?

BENZERSİZ SIMLER OLUŞTURUN
Sims’in görünüşünü, saç stillerini, kıyafetlerini, makyajını ve aksesuarlarını özelleştirin. Burundan ayak parmaklarına sonsuz olasılıklar var! Ardından Moda Mağazasında Izzy Fabulous ile takım kurduğunuzda unutulmaz bir gardırop hazırlayın. Her Sim için Aktif veya Müzikal gibi kişilik özelliklerini seçin ve Sim’leriniz yaşam deneyimi kazandıkça daha fazlasını ekleyin.

MÜKEMMEL EVİ İNŞA ET
Sim’lerinizi hayatın sunduğu her şeyi deneyimleyebilecekleri bir ev tasarlayın. Çeşitli mobilyalar, aletler, dekorasyonlar ve hatta temalı koleksiyonlar arasından seçim yaparak ev düzenlerini ve tasarımlarını zahmetsizce kişiselleştirin. Ardından, moda stüdyosu, restoran ve gece kulübü gibi harika, özelleştirilebilir mekanları keşfetmek için Sim’lerinizi çıkarın.

SIMS’İNİZİN YAŞAM TARZINI ŞEKİLLENDİRİN
Kariyer ve hobilerden ilişkilere ve ailelere kadar Sim’lerinizin hayatlarının hikayelerine rehberlik edin. Moda Tasarımcısı ve Doktor gibi heyecan verici kariyerleri ve Aşçılık ve Gitar çalma gibi hobileri seçin. Diğer Sim’lerle dostane ve romantik ilişkiler kurun ve öpüşmeye çalışmak ya da deneysel bir tarif icat etmek gibi Riskli Eylemler yapın. Bir aile kurun ve güçlü Yadigârları devrederek gelecek nesiller için bir yol oluşturun.

BİRLİKTE OYNAMAK
Diğer Sims’lerle sosyalleşebileceğiniz ve ödüller kazanabileceğiniz partilere ev sahipliği yapın ve katılın. Muhteşem evinizi gösterin, romantik ilişkiler kurun ve hatta diğer insanların Sim’leriyle yaşamaya karar verin. Parkta Hızlı Buluşma veya Market Meydanı Müzik Festivali gibi özel günlük etkinliklere katılın. Ayrıca, partilerde veya şehirde diğer oyuncuların Sim’leriyle tanış ve onları Sevimli, Seksi veya Muhteşem olup olmadıklarını bildirmek için Çıkartmalar’ı kullan!

The Sims Mobile’da Sim’leriniz için büyük ve küçük anlar yaratırken bağlantı kurmanın sonsuz yolu var ve hayatın onları nereye götürdüğünü görün!
____________
Önemli Tüketici Bilgileri. Gösterilen bazı resimler uygulama içi satın alımlar içerebilir. Bu uygulama: Kalıcı bir İnternet bağlantısı gerektirir (ağ ücretleri geçerli olabilir). EA’nın Gizlilik ve Çerez Politikası ile Kullanıcı Sözleşmesinin kabul edilmesini gerektirir. Oyun içi reklamları içerir. Üçüncü taraf analitik teknolojisi aracılığıyla veri toplar (ayrıntılar için Gizlilik ve Çerez Politikası’na bakın). Oyuncuların oyun içi grup sohbeti özelliği ile iletişim kurmasına izin verir. 13 yaşından büyük bir kitleye yönelik İnternet ve sosyal ağ sitelerine doğrudan bağlantılar içerir. Uygulama, Google Play Oyun Hizmetlerini kullanır. Oyununuzu arkadaşlarınızla paylaşmak istemiyorsanız, yüklemeden önce Google Play Oyun Hizmetleri’nden çıkış yapın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *