super-rope-hero-spider-open-world-street-gangster-300x300
Android Oyun Club

Super Rope Hero Spider Open World Street Gangster

Oyun Indir

Süper Halat Kahraman Örümcek Açık Dünya Sokak Gangster Halat Kahraman Gangstar Suç, harika bir araba veya motosiklet sürdüğünüz üçüncü şahıs görünümünde (ve FPS modunda) bir şehir simülatörüdür. Oynadığın bir kahraman / efsane ve bütün şehir senden korkuyor. Kasabadaki suç karşıtı sokaklarda şef olun.

Büyük suç karşıtı maceraya hazır mısınız? Tüm suçluları soymaya, öldürmeye, ateş etmeye ve savaşmaya hazır olun. Araba çalmak, sokaklarda yarışmak, Örümcek Kahraman Halat Kahraman Gangstar Suçu ve gangsterleri vurmak. Suçlu yığınlarının tepesine çıkmak için yeterince cesaretiniz var mı? Tüm süper arabaları ve bisikletleri deneyin. Bir bmx üzerinde dublör yapın veya nihai bir F-90 tankı veya yıkıcı savaş helikopteri bulun.

Özel gerçek güçleriniz var. Gözlerinizden tehlikeli lazer ışını çekebilirsiniz. Örümcek Kahraman Halat Kahraman Gangstar Suçu binasına ip atabilir ve binanın tepesine tırmanabilirsiniz. Bacaklarınız da çok güçlü. Onları küçümseme. Polise bulaşmayın, onlar iyiler. Şehrin tarzı Miami veya Las Vegas’a benziyor ama aslında New York.

Çetelerle ve saldırgan kesimlerle dolu suç şehrini keşfedin. Bir adalet standardı olarak vatandaşın umudu olun veya şehre yeni bir kıyamet şövalyesi olarak gelin. Ayrıca bir mağazadan görevleri tamamlamanıza ve şehri tüm mafya günahkarlarından kurtarmanıza yardımcı olacak birçok şey satın alabilirsiniz.

Görevlerin çoğu sokaklarda olacak, bazıları Çin mahallesinde ve diğer çete topraklarında olacak vs. Sen bir süper kahramansın. Amerika, Rusya, Çin, Meksika, Japonya vb. Ülkelerden çeşitli mafya gangsterleriyle savaşacaksınız. Oyun tamamen Açık Dünya Ortamını içeriyor. Bu ücretsiz açık dünya oyununda büyük şehri keşfedin, dağlara doğru yola çıkın, süper arabalar çalın ve sürün, silahları ateşleyin ve daha fazlasını yapın.

Şehre gelişmiş askeri araçlardan oluşan yıkıcı bir ateş gücü ile hükmedin veya birkaç vuruşta düşmanları devirmek için kahramanınızı yükseltin! Güzel bir şehir olsun, kan ve soygunla suç kentine dönüşmeyin. rope hero apk

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *