Snake Rivals - New Snake Games in 3D
Android Oyun Club

Snake Rivals – New Snake Games in 3D

Oyun Indir
Snake Rivals – Yeni 3 Boyutlu Yılan Oyunları

Tüm yılanlar çok oyunculu oyunların 3D arenasına girdiğinde – En büyük yılan olun ve diğer yılanların size vurmasına izin vermeyin!

Snake Rivals io çok oyunculu oyunlar sizi yılanların en büyüğü olmaya zorluyor! .İo oyunlarına yeni bir bakış açısı getiren klasik yılan oyunu!

Klasik arcade io moduna girin ve yılanınızı veya solucanınızı hareket ettirmek için kaydırın ve çarpıcı 3D oyunlarda olabildiğince çok elma yiyin.

Diğer io yılan oyunlarından daha fazlası olan Snake Rivals, sürprizlerle doludur: Battle Royale’de sürünen son yılan olun ve çok oyunculu arenamızda liderlik tablosunun zirvesine çıkın!

Ödüllü, eğlenceli, yaratıcı, 3 boyutlu! .İo oyunumuzda dünyanın her yerinden oyunculara, yılanlara, solucanlara katılın!

NOT: Serbestçe oynamak ve kaymak için bir ağ bağlantısı gereklidir.

Snake Rivals, indirmesi ve oynaması ücretsiz bir yılan io oyunudur.
Ancak, uygulama içi satın alımlar ek içerik ve premium para birimi için mevcuttur.

DESTEK
Lütfen oyununuzun içinden ayarlar simgesinin altındaki “Geri bildirim gönder” düğmesi aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Oyunu yükleyemiyorsanız, lütfen bize e-posta göndererek doğrudan iletişime geçin: support@supersolid.com

Gizlilik Politikası:
http://supersolid.com/privacy/

Kullanım Şartları:
http://supersolid.com/tos/

 

Snake Rivals – New Snake Games in 3D

When all the snakes slither into the multiplayer games 3D arena – Become the biggest snake and don’t let other snakes hit you!

Snake Rivals io multiplayer games challenge you to become the biggest of all the snakes! It’s a new take on classic snake game with an .io games twist!

Slither into Classic arcade io mode and swipe to move your snake or worm and eat as many apples as you can in stunning 3D games.

More than other io snakes games, Snake Rivals is full of surprises: be the last snake slithering in Battle Royale and top the leaderboard in our multiplayer arena!

Award-winning, fun, creative, in 3D! Join players, snakes, worms from all over the world in our .io game!

NOTE: A network connection is required to play and slither freely.

Snake Rivals is a snake io game free to download and play.
However, in-app purchases are available for additional content and premium currency.

SUPPORT
Please contact us from within your game via the “Send feedback” button under the settings icon. If you’re unable to load the game, please contact us directly by emailing: support@supersolid.com

Privacy Policy:
http://supersolid.com/privacy/

Terms of Service:
http://supersolid.com/tos/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *