Slink.io - Snake Game
Android Oyun Club

Slink.io – Snake Game

Oyun Indir

????Slink.io – Yılan Oyunu

Yılanları sever misin? ???? Yapmazsanız harika çünkü bu yılanlar sizin için – diğer oyuncular için – tehdit oluşturmaz. Slink.io ile eski bir klasiğin tadına varın! Onlarca yıldır antik cep telefonlarını ve bilgisayarları süsleyen klasik Yılan oyunu gibi, parlayan küreler yiyin ve Slink.io’da büyüyün! Bu, doyumsuz bir yılan olmanızı sağlayan .io çok oyunculu bir oyundur. Küreler arasında gezinirken, daha uzun ve genişleyeceksiniz. Bu sürünen Çok Oyunculu yılan savaşı oyunu, .io oyunları ailesinin bir parçasıdır.

???? Nasıl oynanır:
Slink io’da solucanlarınızı kontrol etmek basittir, çünkü taramanız tamamen fare kullanılarak kontrol edilir. Solucan sürekli olarak fare imlecinizin yönünde sürünecektir, bu nedenle tarama solucan oyunlarınızı çevirmek, parmak becerinizi hareket ettirmek kadar basittir ve düşman solucanlarının yolundan çabucak çıkmanızı sağlar. Slink .io oyunları karikatürize grafikler içerir ve metin, ses veya müzik içermez, bu da bunu hem okul hem de iş için güvenli bir oyun haline getirir. Oyunu sosyal medyada paylaşarak daha fazla düşman elde edebilirsiniz.

???? Slink io İpuçları ve Püf Noktaları:
• Haritanın ortasına hızla gidin ve düşmanlardan yiyecek çalın.
• Vücudunuza çarpmalarını sağlamak için daha büyük sürünen yılanların yolundan geçin.
• Diğer oyuncuları daire içine alarak tuzağa düşür.
• Gerçek zamanlı çok oyunculu yarışmalarda savaşı başkalarına götürün.

Hazır olduğunuzda, ne olursa olsun onu yenmek için rakibinizin önüne geçin. Ayrıca bu harika solucan oyunlarında kalıntılarını yemeyi de unutmayın.

.İo oyunlarında eğlenceli anlar yaşamanızı dilerim!

???? Çok Oyunculu Yılan Oyunları skor tablosunda sonuçlara ulaşmak için keyfini çıkarın ve bol şans.

???? io oyunlarında eğlenceli anlar yaşamanızı dilerim! ŞİMDİ İNDİRİN!

 

????Slink.io – Snake Game

Do you like snakes? ???? It’s cool if you don’t because these snakes are no threat to you – other players, on the other hand. Enjoy a twist on an old classic with Slink.io! Like the classic Snake game that graced ancient cell phones and computers for decades, Eat glowing orbs and grow in Slink.io! this is a .io multiplayer game that lets you become an insatiable snaker. When you crawling across orbs, you will grow longer and wider. This crawling Multiplayer snake battle game is part of .io games family.

???? How to play:
Controlling your worms in Slink io is simple, as your crawl is entirely controlled using the mouse. The worm will continuously be crawling in the direction of your mouse pointer, so turning your crawl worm games is as simple as moving your finger skill serve as a quick speed boost, allowing you to get out of the way of enemy worms quickly. Slink .io games features cartoonish graphics and no text, sound, or music, making this a safe game for both school and work. By sharing the game on social media, you can get more enemies.

???? Slink io Tips & Tricks:
• Go fast to the center of the map and steal food from enemies.
• Cross the path of bigger crawling snakes to get them to run into your body.
• Trap other players by circling them.
• Take the fight to others in real-time massively multiplayer competitions.

When ready, swerve in front of your opponent to defeat them no matter what. Remember also to then eat their remains in this awesome worm games.

Wish you have fun moments of .io games!

???? Enjoy and good luck to achieve results on the Multiplayer Snake Games leaderboard.

???? Wish you have fun moments of io games! DOWNLOAD NOW!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *