Shadow Fight 3
Android Oyun Club

Shadow Fight 3

Oyun Indir

Start your adventure in the world of constant battle and exciting action!

GET READY FOR ACTION
The world is on the edge of an epic war. The mighty heroes of three clans are fighting over the shadow energy and you set out on an adventure to end this war. A military tribe, the Legion, wants to destroy the dangerous energy. The Dynasty people want to use it for profit and craft. And the mysterious Heralds study the darkest secrets of the shadow power. Your actions will change their destiny. Which side will you join?

CREATE AN EPIC HERO
Choose your looks and a fighting weapon. Collect tons of different weapons and armor on your journey. Unlock special abilities by collecting unique sets. Influence the storyline by choosing your faction.

FIGHT THE ULTIMATE BATTLE
Travel across a big world map full of unusual places and stories to meet your ultimate enemy. Defeat powerful bosses and learn 3 different fighting styles along the way. Combine them to create your own unique style of attack – you can fight like a tricky ninja or a mighty knight. Master the shadow energy to perform powerful and spectacular hits that can change the course of the battle.

SHOW OFF YOUR SKILL
Even when the main journey is over, the action continues. Battle in regular thematic in-game events with special prizes. Win duels by fighting other players’ heroes controlled by AI. Brawl with the strongest to take a place at the TOP-100 leaderboard of your region!

JOIN THE COMMUNITY
Follow us on social media to learn the tricks and secrets of the game from the fellow players! Share the stories of your journey, get updates and participate in competitions to win great prizes!
Facebook: https://www.facebook.com/shadowfightgames
Twitter: https://twitter.com/ShadowFight_3
Youtube: https://www.youtube.com/c/ShadowFightGames

KEEP FIGHTING!

Notice:
* Shadow Fight 3 is an online game and requires a stable internet connection

Shadow Fight 3

Maceranıza sürekli savaş ve heyecan verici aksiyon dünyasında başlayın!

EYLEM İÇİN HAZIR OLUN
Dünya destansı bir savaşın eşiğinde. Üç klanın güçlü kahramanları gölge enerjisi için savaşıyor ve bu savaşı bitirmek için bir maceraya atılıyorsunuz. Askeri bir kabile, Lejyon, tehlikeli enerjiyi yok etmek ister. Hanedan halkı onu kar ve zanaat için kullanmak istiyor. Ve gizemli Haberciler, gölge gücünün en karanlık sırlarını inceler. Eylemleriniz onların kaderini değiştirecek. Hangi tarafa katılacaksın?

DESTANSI BİR KAHRAMAN YARATIN
Görünüşünü ve dövüş silahını seç. Yolculuğunuzda tonlarca farklı silah ve zırh toplayın. Benzersiz setler toplayarak özel yeteneklerin kilidini açın. Fraksiyonunuzu seçerek hikayeyi etkileyin.

ULTIMATE BATTLE İLE MÜCADELE
Nihai düşmanınızla tanışmak için sıradışı yerler ve hikayelerle dolu büyük bir dünya haritasında seyahat edin. Güçlü patronları alt edin ve yol boyunca 3 farklı dövüş stilini öğrenin. Kendi benzersiz saldırı tarzınızı oluşturmak için bunları birleştirin – zorlu bir ninja veya güçlü bir şövalye gibi savaşabilirsiniz. Savaşın gidişatını değiştirebilecek güçlü ve muhteşem vuruşlar gerçekleştirmek için gölge enerjisinde ustalaşın.

BECERİNİZİ GÖSTERİN
Ana yolculuk bittiğinde bile eylem devam ediyor. Özel ödüllerle düzenli tematik oyun içi etkinliklerde savaşın. AI tarafından kontrol edilen diğer oyuncuların kahramanlarıyla savaşarak düellolar kazanın. Bölgenizin İLK-100 liderlik tablosunda yer almak için en güçlülerle dövüşün!

TOPLULUĞA KATIL
Diğer oyunculardan oyunun püf noktalarını ve sırlarını öğrenmek için bizi sosyal medyada takip edin! Harika ödüller kazanmak için yolculuğunuzun hikayelerini paylaşın, güncellemeler alın ve yarışmalara katılın!

KAVGA ETMEYE DEVAM!

Farkına varmak:
* Shadow Fight 3 çevrimiçi bir oyundur ve sabit bir internet bağlantısı gerektirir

Gölge Dövüşü 3

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *