Shadow Battle 2.2
Android Oyun Club

Shadow Battle 2.2

Oyun Indir

The SHADOW force has corrupted our Universe by its dankness power, all life forms are covered under its effect. The souls of the most powerful heroes have been sealed inside the magical artifact called Cube. Only you – the Commander – can free the imprisoned heroes, take the lead and fight against the SHADOW to bring peace back to the Universe.

This is SHADOW BATTLE 2.2 – A Revolutionary RPG-fighting action game!

★ NEWS! ★
SHADOW BATTLE 2.2 is released with Online Multiplayer Arena game mode!

★ CREATE YOUR OWN FIGHTING TACTIC ★
SHADOW BATTLE brings to you many heroes under 6 unique classes to choose from. Collect new heroes, emblems and manage them in the way you like. Be fast and graceful, strong and shattering, enigmatic and deadly.

★ BECOME THE GREATEST LEGEND ★
As a Commander, you can recruit, power up and manage heroes to fight against the SHADOW force that threatens to enslave all Universe!
– Gather all of the most powerful heroes together and let them stay by your side, fight under your lead.
– Undertake your epic journey amongst the stars, explore planets and beautiful landscapes.

★ RISE TO THE CHALLENGE ★
Engage in Versus battles to conquer your challengers; Win rewards, upgrade your force and become the top-ranked Commander!

★ UNLOCK MYSTICAL PRIZES ★
Win Cubes to discover the loot and treasures within: rare heroes, diamonds, valuable resources and other amazing rewards!

★ Contact us ★
We want to make sure you are entertained. Feel free to write us any feedback. They are real-time credits for us. Let’s improve the game together!

★ Update Suggestions ★
Any ideas and suggestions, please send us an email at shadow.battle.superhero@gmail.com.

 

Shadow Battle 2.2

GÖLGE kuvveti, evrenimizi rutubet gücüyle bozmuştur, tüm yaşam formları onun etkisi altındadır. En güçlü kahramanların ruhları, Cube adı verilen büyülü yapının içinde mühürlendi. Sadece siz – Komutan – hapsedilmiş kahramanları serbest bırakabilir, liderliği ele geçirebilir ve Evrene barışı geri getirmek için GÖLGE’ye karşı savaşabilirsiniz.

Bu, SHADOW BATTLE 2.2 – Devrim niteliğinde bir RPG dövüş aksiyon oyunu!

★ HABERLER! ★
SHADOW BATTLE 2.2, Çevrimiçi Çok Oyunculu Arena oyun modu ile birlikte yayınlandı!

★ KENDİ MÜCADELE TAKTİKİNİZİ OLUŞTURUN
SHADOW BATTLE, aralarından seçim yapabileceğiniz 6 benzersiz sınıf altında birçok kahramanı size getiriyor. Yeni kahramanlar, amblemler toplayın ve bunları istediğiniz gibi yönetin. Hızlı ve zarif, güçlü ve yıkıcı, esrarengiz ve ölümcül olun.

★ EN BÜYÜK EFSANE OLUN
Bir Komutan olarak, tüm Evreni köleleştirmekle tehdit eden GÖLGE gücüne karşı savaşmak için kahramanları işe alabilir, güçlendirebilir ve yönetebilirsiniz!
– En güçlü kahramanları bir araya toplayın ve yanınızda kalmalarına izin verin, liderliğiniz altında savaşın.
– Yıldızlar arasında destansı yolculuğunuzu yapın, gezegenleri ve güzel manzaraları keşfedin.

★ MEYDAN OKUMAYA YÜKSELT
Rakiplerinizi fethetmek için Versus savaşlarına katılın; Ödüller kazanın, gücünüzü yükseltin ve en üst sıradaki Komutan olun!

★ Mistik ÖDÜLLERİN KİLİDİNİ AÇ
İçindeki ganimetleri ve hazineleri keşfetmek için Küpler kazanın: nadir kahramanlar, elmaslar, değerli kaynaklar ve diğer harika ödüller!

★ bize ulaşın
Eğlenmenizi sağlamak istiyoruz. Bize herhangi bir geri bildirim yazmaktan çekinmeyin. Bizim için gerçek zamanlı kredilerdir. Oyunu birlikte geliştirelim!

★ Güncelleme Önerileri
Herhangi bir fikir ve öneriniz varsa, lütfen bize shadow.battle.superhero@gmail.com adresinden bir e-posta gönderin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *