savanna-safari-craft-animals
Minecraft APK

Savanna Safari Craft: Animals

Oyun Indir

 

Oyun Indir

Square savana dünyasını inşa etmek ve işlemek!
Vahşi savanların ücretsiz keşfi! Küp sevimli hayvanları keşfedin. Kızlar ve erkekler için! Erkek arkadaşınızı veya kız arkadaşınızı getirin ve vahşi bir safari evcil hayvanı bulun! Eşsiz eşyalar yaratın! Kare küp dünyasının keşfi! Sevimli kare hayvanlarla safari macerası. Savana’ya yolculuk yapın ve bir safari macerasına başlayın! vahşi bloklu küp hayvanlardan oluşan bir dünyanın keşfi! Piksel savana korumalı alanı! Savana, çöl veya ormanda bloklardan şehir inşa edin! Engin bir evren sanal alanında bloklu küp 4×4 cipi gez! Uçmak istiyorum? Ücretsiz bir kare uçak alın ve yüksek seviyeden safari aşk macerasının tadını çıkarın! Karşılaşılacak çok vahşi hayvan var! Aslan, gergedan, fil, maymun, zebra ve çok daha fazlası! Savana, çöl ve ormandan sevimli bloklu cep evcil hayvanları! Evcil hayvan arkadaşınız olacaklar! Erkek arkadaşın veya kız arkadaşınla fantezi safari macerası! 4×4 cipte veya uçakta NPC’lerle (gerçek insanlar değil!) Sohbet edin ve buluşun – aşk ve hava, lise romantizmi yok! Erkekleri ve kızları etkilemek için kıyafetleri değiştirin! Bu keşif macera oyununda havalı çocuk veya sevimli top kız ol! Gençler için en çok bağımlılık yapan oyunlardan biri! Fantastik savana kahramanı ol! İstediğiniz her şeyi yaratın! Hayvanların olduğu bir hayvanat bahçesinden oyuncak bebek evine! Eşyalar oluşturun ve sonsuz dünyayı keşfedin! Afrika’da madenci olun! Bloklu dünyanın derinliklerine madencilik yapın! Çiçek dik, vahşi hayvanlara bin, inşa et ve yarat! Erkekler ve kızlar için yaratıcı zanaat oyunu! En iyi hayvanat bahçesi macera oyunlarından biri!

Savanın keşfi – 4×4 cip veya uçakta!
Vahşi kum havuzu dünyasını değiştirmek için bu destansı görevde bloklarla üretin ve inşa edin! Erkekler ve kızlar için bu ücretsiz yaratıcı oyunda safari fantezinizi gerçekleştirin! Bloklu küp 4×4 cip veya kare uçağa atlayın ve savan, orman veya çölü ziyaret edin! Kabile köyünden yeni üretim malzemeleri hakkında bilgi edinin! Maden kaynakları! Yeni vahşi dünya yaratmak ve inşa etmek için piksel arayışı! Bir şehir veya ev inşa edin ve dekore edin! Açık dünya Afrika sandbox evreninin keşfi! Aile ve çocuklar, lise arkadaşları, erkekler ve kızlar için en iyi macera oyunu! Erkek arkadaşınız veya kız arkadaşınız buna bayılacak! Kıyafetleri bir Afrika kralı veya kraliçesi, prens veya prenses gibi görünecek şekilde değiştirin! Kızlar için bloklu kıyafet – genç ve lise! Hayvanlar o kadar vahşi olmayacak ki, bloklu cep evcil hayvan arkadaşlarınız olacaklar! Güzel, retro piksel sanat oyununda bloklardan Kolay Yapı ve işçiliği. Hayvan avı yok! Sadece sevimli evcil hayvanlar! Erkekler ve kızlar ücretsiz zanaat yapıyor!

Blocky cube wild world inşa etme ve üretme
Yaratıcı ol! Kaynakları çıkarın ve bir fantezi evi, barınak, lise, kabile köyü veya şehir inşa edin – şehir kurucudaki gibi! Safari evinizi tasarlayın ve dekore edin! Erkek arkadaşınla ve kral veya kraliçe, prens veya prenses gibi evcil hayvan arkadaşlarınla ​​yaşa! Savana, çöl veya ormanda sohbet edin ve buluşun! Issız ada yok! Sevimli hayvanlar sizi takip edecek! Aslan, gergedan, maymun, zebra ve hatta fil! Bloklu cep evcil hayvanınızı seçin! Güzel, retro piksel sanat manzarası keşfetmeyi bekliyor! Kıyafet değiştirmek! Nihai giyinme! Bedava! Hayvan avcıları olmadan fantezi macera safari! En iyi küp sandbox piksel sanat oyunlarından biri! Meydan savanada aşırı eğlence! Gençler ve yetişkinler için!

ÇEKİRDEK ÖZELLİKLERİ:
savana keşfi!
Ev yapımı ve işçiliği!
Sevimli hayvanlarla tanışın!
Savana prensi veya prenses gibi kıyafetler hazırlayın ve değiştirin!
Bir erkek arkadaş veya kız arkadaş bul!
Safari’de randevu!
Güzel retro piksel sanat grafikleri!
Hayvanlarla mini bir hayvanat bahçesi inşa edin.
GELECEK ÖZELLİKLER:
Çok oyunculu mod!
İşbirliği modu!
Keşfedilecek daha fazla çöl ve orman dünyası!
Aralarından seçim yapabileceğiniz daha sevimli evcil hayvanlar!
İnşaat ve zanaat için daha fazla malzeme! (tasarım zanaatı)
Geliştirilmiş cip ve uçak!
Küçük oyunlar! keşif craft

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *