Android Oyun Club

Sand Balls – Puzzle Game

Oyun Indir

Sand Balls – Puzzle Game

Bir top yakala!

Sağa dönün, şimdi biraz sola ve tekrar sağa dönün, bir topun serbest hareketi için daha fazla boş alan yaratın ve sonunda… Evet! Yakala onu!

Basit bir futbol ya da voleybol olmadığı için lütfen dikkatli ve çok dikkatli olun. Hala bir oyun ama bir kum topuyla! Hiç deneyimledin mi?

Kumdan oluşmasına rağmen tipik olarak sarı değildir. Tahmin edin, kum topu hangi renk olabilir? Turuncu, yeşil, pembe, mor, mavi ve gökkuşağının diğer birçok canlı rengi ve ötesinde – hayal gücünüz gerçekten uçup gidecek!

Neden bu kum toplarını toplamanız gerekiyor?

İlk neden kulağa “Sadece eğlence için” gibi geliyor ve bu tamamen doğru. Neden olmasın? Bu kadar yoğun bir çalışma temposundan sonra herkes rahatlamayı hak ediyor ve bu oyun onu nasıl yöneteceğini biliyor! Basit eylemler, havalı ve taze tasarım, çok çeşitli görevler – oyun düzinelerce ve düzinelerce seviye içerir – boş zamanınızı zevkle geçireceksiniz.

İkinci neden stratejik karakterdir. Uygulama size seviyeyi geçmeyi başarmak için dikkatlice düşünmeniz gereken zorlu bir bulmaca sunuyor: renkli topları kamyona toplayın ve onları hiçliğin ortasında bulunan harika adaya aktarın. Amaç ne?

Aslında burada üçüncü nedene yaklaştık. Oyun olay örgüsü açısından iyi organize edilmiş. Bu, oynarken size zorlu hedefler ve binaları onarmak ve güzel adanın genel altyapısını geliştirmek gibi ilham verici görevler sağlanacağı anlamına gelir. ????️

Özetle, topları toplamak uzun bir günün ardından dinlenmenin ve aynı zamanda mantıksal düşüncenizi geliştirmenin iyi bir yolu olabilir. Düğmeye basın ve indirin!

Ek ilgi balonu şu yollarla kazanılır:

⚈ Altın anahtarlar. Kutuları içinde farklı sürprizlerle ve hatta parayla açıyorlar.
⚈ Çubuklar ve diğer engeller yolda. Bu çocuk oyuncağı değil!
⚈ Tüm topları yok edebilecek gizli silah. (Seviyeyi yeniden başlatabilirsiniz.)
⚈ Uzun ve çeşitli rotalar. Gerçek bulmaca gibi görünüyorlar. Hangi yolu seçeceksin? Kaybolmaktan kaçınmaya çalışın!
⚈ Özel beyaz balon. O … … kendi kendine öğreneceksin.

Olası tüm WOW efektlerini keşfettiğinizden emin olun… ve ilk kamyonunuz gelirken acele edin! Ada inşa etme şansınızı kaybetmeyin!

Not: ya da belki sadece bir inanılmaz ada değil, ama birkaçı …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *