robot-rob-premium-300x300
Android Oyun Club

Robot Rob Premium APK

Oyun Indir

RobtRob premium, robotun pilinin şarj olmasını beklemek zorunda değildir. Ve burada can sıkıcı reklamlar yok. Ancak ödüller için reklam alabilirsiniz.
İşte karşınızdaki robot kaçıyor ve siz de o robotun peşine düşmeli ve elinizdeki silahları kullanarak onu yok etmelisiniz. Bundan sonra onun çipini alacaksınız ve böylece 30 çip alacaksınız.
Bunun için 7 aracınız var ve her birinin 3 silahı var. Takip etmenin kolay bir yolu yok. Dublörlerle uğraşmak zorundasın. Ve düşman sana ateş edecek ve kaçacak. Atışlarından kaçmak için bir güvenlik kalkanınız var. Bir joystick yardımıyla çalıştırılabilir (kullanıcı arayüzünde mevcuttur). Kaçağı şaşırtabilirsin. Ancak düşmanın sahip olmadığı 5 özel gücün yardımıyla sahip olursunuz. Düşmanın silahından mermi kaçmak, anlık hız, tekerleği buza çevirerek düşmanı yavaşlatan, silahları zehirleyen, bir yağmurla düşmanı kısaltan ve ömrü kısaltan sihirli bir kalkandır. Alacağınız miktar, dövüşü bitirdiğiniz zamana, sezona vb. Bu aksiyon oyununda farklı geçmişlerden geçmek zorunda kalmak size farklı bir deneyim yaşatacak.
Bu aksiyon oyununda düşman, seviyeden seviyeye güçleniyor. Böylece sen de güçlü olabilirsin. Kovalamaca yaklaşık 2 dakika sürdü. Çip soygunu dağlar ve tepeler arasında gerçekleştiği için aracınızın hızına ve gücüne dikkat edin.
Oyunu bitirebilmeniz dileğiyle ve Ücretsiz Oyun için bu bağlantıyı takip edebilirsiniz. Ancak reklamları var ve robotun pili şarj olana kadar beklemesi gerekiyor.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.Renus.RobotRob

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *