prison-empire-tycoon-idle-game
Android Oyun Club

Prison Empire Tycoon – Idle Game

Oyun Indir

Bir hapishaneyi kontrol edebilecek ve hapishane kralı olabilecek misin?

İşin dizginlerini elinize alın ve dünyanın her yerinden zengin reform yapan mahkumlar olun.

Düşük güvenlikli küçük bir hapishaneyi yönetmeye başlayın ve itibarınızı büyütmek için çok çalışın. Her ayrıntıyı iyileştirin ve mütevazı hapishanenizi en tehlikeli mahkumların kontrol altında olduğu yüksek güvenlikli bir hapishaneye dönüştürün.

Tesislerinizin ihtiyaçlarıyla ilgilenin ve işinizi dahili çatışmalar olmadan genişletmek için uygun kararları alın. Hapishane bahçesini büyütün, yönetim departmanını özelleştirin, korumalara güvenlik ekipmanı sağlayın ve hatta hücrelerin havalandırmasını iyileştirin. Her seçimin ceza infaz kurumunuz üzerinde bir etkisi olacaktır. Boşta kalan paranıza akıllıca yatırım yapın.

DAHİLİ TEMEL İHTİYAÇLARI KARŞILAYIN:

Mahkumlar, isyanlardan ve kaçış planlarından kaçınmak için yönetmeniz gereken kişisel nitelik göstergelerine sahiptir. Hücrelerini yükseltin veya daha iyi yataklar ekleyin ve konforlarını artırın; kitap rafları satın alın, bir basketbol sahası inşa edin veya onları eğlendirmek için telefon kulübeleri kurun; kârınızı daha iyi bir mutfağa ve daha iyi yemeklere sahip olmak için harcayın, böylece iyi beslenmiş mahkumlara sahip olacaksınız; iyi hijyen sağlamak için tesisleri temiz tutun ve yeni duşlar alın.

PERSONELİNİZİ YÖNETİN:

Hapishanenizin verimli bir çalışma ekibine ihtiyacı olacak. Durumu inceleyin ve iş akışınıza ve büyüme stratejinize bağlı olarak çalışanları işe alın veya işten çıkarın. Ofis çalışanlarının yanı sıra mutfak personeli, doktorlar, inşaatçılar, kapıcılar veya bekçiler istihdam edin. Her departman işletmenizin temel ihtiyaçlarını karşılayacaktır ve hapishanenizi karlı hale getirmek için ekibinizi akıllıca yönetmelisiniz.

TESİSLERİNİZE YATIRIM YAPIN:

Mahkumlar ve personelin kalkınma için iyi bir vizyona sahip harika bir yöneticiye ihtiyacı var. Daha iyi çalışma koşullarına sahip olmak için personel departmanlarını iyileştirin ve yükseltin: bakım odası, ofisler, mutfak, revir, çamaşır odası veya güvenlik bölgesi. Mahkumları unutmayın: duşlarını, hapishane bahçesini iyileştirin, yeni bölümler açın, hücre modülleri ekleyin, ziyaret odasını ve kantini iyileştirin. Su ve elektrik kaynaklarının sorumluluğunu üstlenin ve cezaevinizi daha rahat hale getirin.

HAPİSİNİZİ GÜVENLİ TUTUN:
İsyanları kontrol ederek ve savaşarak iyi bir itibar kazanın. Hükümlülerinizi mutlu etmek ve gardiyanlarınıza iyi koruma ekipmanı sağlamak için hapishanenizi akıllıca yönetin. Kaçmaya çalışabilecek tehlikeli tutsakların farkında olun ve gerekirse tecrit hücresini kullanın.

Prison Empire Tycoon – Idle Game

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *