traffic racer apk

Police Bike Racing Free

Oyun Indir

Gerçek bir polis motosikletinde gerçek bir polis gibi hissedin! En son polis motosiklet sürüş simülatörü oyununu oynayın!
Police Bike Racing Free, aksiyon dolu, süper heyecan verici bir polis ve hırsız kovalayan simülatör oyunudur.

Hız sınırı olmayan en hızlı polis bisikleti sürücüsü olun! Police Bike Racing Free, en güçlü polis motosikletleriyle dolu bir garaja sahiptir. Garajdaki her biri kendi güçlü özelliklerine sahip bir dizi polis bisikletini görüntüleyin!

Police Bike Racing Free’nin heyecan verici bir Mücadele Modu var. Hırsız bisikletlerini ve arabaları yoldan atmak için sürükleyin, zıplayın, Nitro hızlandırın, kovalayın ve çarpın.
Devriye Modunda büyük şehir etrafında devriye gezmeyi bile seçebilirsiniz. Bir polis bisikletiyle açık dünya şehri etrafındaki muhteşem yerleri keşfedin ve suçtan uzak tutun.

Para kazanmak ve heyecan verici yükseltmelerle yeni polis bisikletleri satın almak için tam seviyeler ve farklı görevler. Her bir motosiklet, birçok heyecan verici özelliğe sahip diğerinden daha güçlüdür.

Police Bike Racing Free’nin Heyecan Verici ÖZELLİKLERİ
– Geniş açık yolları olan devasa açık dünya
– Aralarından seçim yapabileceğiniz güçlü polis bisikletleri
– Dinamik kamera açıları
– Mücadele modu
– Devriye modu
– Çarpıcı 3D grafikler
– Pürüzsüz ve gerçekçi polis bisikleti kullanımı
– Gerçekçi oyun fiziği
– Sonsuz devriye oyun modu
– Gerçekçi polis sireni

Police Bike Racing Free, her zaman olmak istediğin polis olmana izin verecek! Yüksek sesli polis sirenini açın, otoyol trafiğinde yarışın ve kötü adamları yakalayın! Bu polis bisikleti simülatör oyunu her yaş için mükemmel ve iyi bir stres kırıcıdır.
Police Bike Racing Free, adrenalin pompalamanızı sağlayacak heyecan verici bir kovalamaca oyunudur!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *