my-talking-angela-2-300x300
Android Oyun Club

My Talking Angela 2

Oyun Indir

My Talking Tom 2 ve My Talking Tom Friends gibi popüler sanal evcil hayvan oyunlarının yaratıcıları Outfit7’den My Talking Angela’nın devamı geliyor!

Benim Konuşan Angela 2’m, Angela’nın oyununu bir sonraki seviyeye taşıyor! Yeniden canlandırılmış şarkı söyleme ve dans etme deneyimleri, sonsuz makyaj olanakları ve keşfedilecek heyecan verici yerler bulun. Angela şimdi yepyeni pedinde eğlencenin başlamasını bekliyor.

ANGELA GERİ DÖNDÜ! ????
Angela’nın yepyeni bir oyunu var ama yine de şarkı söylemeyi, dans etmeyi ve eğlenmeyi seviyor! Şehirde yeni bir evi var ve arkadaşlarının ziyarete gelmesini bekleyemiyor. Atıştırmalıklarla dolu bir mutfağı, oyunlarla dolu bir konsolu ve modaya uygun görünümler oluşturabileceğiniz ve saç stilleriyle eğlenebileceğiniz bir giysi ve makyaj dolabı var.

ANGELA ŞEHİRDE ☀️ ????
Angela şehirde ve yapacak çok şey var. Dans Stüdyosu’nda hareketlerinizi uygulayın ya da serbest bırakmak için sadece dans edin. En iyi arkadaşın hala tatlıya düşkün, o yüzden şekerleme ve pasta için Tatlı Dükkanına bir göz at! Hatta orada pasta yapmayı deneyebilir ve kendi pastanızı veya tatlınızı yapmayı öğrenebilirsiniz. Nereye gitmek istediğinizi seçiyorsunuz.

ANGELA’NIN OYUNLARI VAR ???? ????
Angela, özel oyunlarla kendine meydan okumayı sever! Evdeki yepyeni mini oyunlarda çılgın bulmacaları ve tuhaf böcekleri bulun. Donut Spin’i deneyin – bulmacalar ve evcil hayvanlar içeren yapışkan bir pasta oyunu! Gittikçe becerilerinizi, reflekslerinizi ve problem çözme becerilerinizi geliştirebileceğiniz daha fazla evcil hayvan oyunları ve ilginç kedi oyunları olacak.

ANGELA’NIN TARZI ???? ????
Moda tutkunları için: Angela’nın tamamen stile adanmış bir glam odası var! Kıyafetler ve aksesuarlarla dolu harika bir gardırop, makyaj oyunları icat edebileceğiniz devasa bir makyaj istasyonu ve yeni saç kesimlerini deneyebileceğiniz bir mini kuaför bulun. Angela’nın saçını yapmasına ve kendini moda ve makyajla ifade etmesine yardım et.

ANGELA’NIN GERÇEK ARKADAŞLARA İHTİYACI VAR ???? ????
Angela’nın tüm bu eğlenceden sonra bazen dinlenmeye ihtiyacı var! Acıktığında veya kedi kestirmesine veya köpük banyosuna ihtiyacı olduğunda gözünüz açık olsun. Eve getirecek yeni eşyalar bulmak için uçak gezilerine çıkın ve en önemlisi arkadaşınıza iyi bakın!

Moda oyunları, pasta oyunları ve makyaj oyunları hayranıysanız ve Talking Angela ile daha da fazla eğlenmek istiyorsanız, bu sizin için mükemmel bir sanal evcil hayvan oyunudur! Pasta pişirmeyi ve süslemeyi, moda ve makyaj oyunlarında kıyafet, saç ve makyaj denemelerini sevenler bu oyunu da sevecekler. My Talking Angela 2’yi ücretsiz indirin!

Community Verified icon

Bu uygulama şunları içerir:
– Outfit7 ürünlerinin tanıtımı ve reklamları;
– Müşterileri Outfit7’nin web sitelerine ve diğer uygulamalarına yönlendiren bağlantılar;
– Kullanıcıları uygulamayı tekrar oynamaya teşvik etmek için içeriğin kişiselleştirilmesi;
– Kullanıcıların Outfit7’nin animasyon karakterlerinin videolarını izlemesine olanak tanıyan YouTube entegrasyonu;
– Uygulama içi satın alma seçeneği;
– Oyuncunun ilerlemesine bağlı olarak sanal para birimini kullanarak satın alınacak öğeler (farklı fiyatlarla mevcuttur); ve
– Gerçek para kullanarak herhangi bir uygulama içi satın alma yapmadan uygulamanın tüm işlevlerine erişmek için alternatif seçenekler.

Kullanım koşulları: http://outfit7.com/eula/
AÇA gizlilik politikası: https://outfit7.com/privacy/eea/
ABD gizlilik politikası: https://outfit7.com/privacy/
Dünyanın geri kalanı gizlilik politikası: https://outfit7.com/privacy/
Müşteri desteği: support@outfit7.com

Community Verified icon

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *