Miraculous Ladybug & Cat Noir
Android Oyun Club

Miraculous Ladybug & Cat Noir

Oyun Indir
Mucizevi Uğur Böceği ve Kara Kedi

RESMİ Mucizevi Uğur Böceği uygulaması – siyah polkadot oyunlarıyla eski kırmızının sizi aldatmasına izin vermeyin! Bu süper kahraman koşu oyunu gerçek bir anlaşma!

Bu zorlu, bağımlılık yaratan ve süper eğlenceli koşucuda Paris kurtarma görevinde Miraculous Ladybug ve Cat Noir’a katılın!

Sevgili şehriniz Paris’in başı belada ve onu yıkımdan ancak siz kurtarabilirsiniz! Harika süper kahramanlar Miraculous Ladybug ve Cat Noir’a dönüşün ve Miraculous evrenine atlayın. Paris sokaklarında koşun, zıplayın ve engellerden kaçının ve kötüleri yenin.

Herkes senin sadece garip bir genç olduğunu düşünüyor. Ama bir GİZLİĞİN var. Gündüz sıradan bir genç olabilirsin, ama geceleri bir süper kahraman olursun. Aşk Şehri, gizemli süper kötü Hawk Moth ve onun kötü Akumaları tarafından ele geçirilme tehlikesiyle karşı karşıyadır. Koşup günü kurtarmak senin gibi bir süper kahramana kalmış.

* Koşun, zıplayın ve çatıların üzerinden atlayın ve günü kurtarmak için geçitlerden geçin
* Koşu yolunuzdaki engellerden kaçının
* Süper kahraman Marinette & Ladybug veya Adrien & Cat Noir olarak oynayın
* Koşarken ve zıplarken jetonları ve diğer sürprizleri toplayın, Paris’i keşfedin
* Koşu yolun boyunca harika güçlendiriciler topla
* Tehlikeli kötü adamlar Dark Cupid, Stormy Weather, The Bubbler ve daha fazlasıyla yüzleşin

Pekala süper kahraman, Paris’i kurtarmak için koşmaya, zıplamaya ve savaşmaya hazır mısın? Hawk Moth zaten ortalığı kasıp kavurmaya çalışıyor. Aşk Şehrini Kurtarın!

© 2018 ZAGTOON ™ – METHOD ™ – TÜM HAKLARI SAKLIDIR.

Bir California sakini olarak CrazyLabs’ın kişisel bilgileri satışından vazgeçmek için lütfen Gizlilik Politikamızı ziyaret edin: https://crazylabs.com/app

Miraculous Ladybug & Cat Noir

An OFFICIAL Miraculous Ladybug app – don’t let any old red with black polkadot games fool you! This superhero running game is the real deal!

Join Miraculous Ladybug and Cat Noir on their Paris rescue mission, in this challenging, addictive & super fun runner!

Paris, your beloved city, is in trouble, and only you can save it from destruction! Turn into the awesome superheroes Miraculous Ladybug and Cat Noir and jump into the Miraculous universe. Run through the streets of Paris, jump and avoid obstacles and defeat villains.

Everyone thinks you’re just an awkward teenager. But you’ve got a SECRET. You may be a run-of-the-mill teen by day, but by night you become a superhero. The City of Love is in danger of being taken over by the mysterious supervillain Hawk Moth and his evil Akumas. It’s up to a superhero like you to run and save the day.

* Run, jump and leap over rooftops & run through alleyways to save the day
* Dodge obstacles in your running path
* Play either as superhero Marinette & Ladybug or Adrien & Cat Noir
* Collect tokens & other surprises as you run and jump, exploring Paris
* Collect awesome power-ups along your running path
* Face off with dangerous villains Dark Cupid, Stormy Weather, The Bubbler & more

Alright superhero, are you ready to run, jump and fight to save Paris? Hawk Moth is already running to wreak havoc. Rescue the City of Love!

© 2018 ZAGTOON™– METHOD™ – ALL RIGHTS RESERVED.

To opt out of CrazyLabs sales of personal information as a California resident, please visit our Privacy Policy: https://crazylabs.com/app

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *