Maps Hello Neighbor for MCPE ★
hello neighbor apk

Maps Hello Neighbor for MCPE ★

Oyun Indir
Maps Hello Neighbor for MCPE – yakında çıkması beklenen Hello Neighbor adlı bir korku hayatta kalma video oyununa dayanan minecraft pe için korkunç, bulmaca haritaları. Amacınız bir komşunun evini araştırmak ama bu karmaşık. Bazı odalar kapalı olacağından, oyunu tamamlamak için evin diğer bölümlerine erişmenizi sağlayan anahtar kartları bulmanız gerekir. Komşu köylünün yerine geçer ve kartopu atar. Dikkatli olun! Sizi görürse, sizi çok çabuk öldürmeye çalışacaktır. Bizim özelliklerimiz: – 6 farklı merhaba komşu haritası ve diğer korku haritaları – tek tıkla kurulum – her minecraft haritası için birkaç ekran görüntüsü – düzenli güncellemeler – Minecraft pe için Blocklauncher, MCPE Master veya Toolbox gibi üçüncü parti uygulamalara gerek yok. Bu Minecraft Pocket Edition için resmi olmayan bir uygulamadır. Bu uygulama Mojang AB ile herhangi bir bağlantısı yoktur. Minecraft Adı, Minecraft Markası ve Minecraft Varlıkları, Mojang AB’nin veya saygın sahiplerinin malıdır. Her hakkı saklıdır. Http://account.mojang.com/documents/brand_guidelines uyarınca
Maps Hello Neighbor for MCPE – scary, puzzle maps for minecraft pe that based on a horror survival video game called Hello Neighbor which is expected soon released.

Your objective is investigate a neighbor’s house but it’s complicated. Some rooms will be closed so you need to find key cards which give you access to other parts of the house for completing the game.

Neighbor replaces the villager and shoots snowballs. Be сareful! If he sees you he will try to kill you so quickly run away.

Our features:
– 6 different hello neighbor maps and other horror maps
– one click install
– several screenshots for each minecraft map
– regular updates
– no need third party apps such as Blocklauncher, MCPE Master or Toolbox for minecraft pe.

This is an unofficial application for Minecraft Pocket Edition. This application is not affiliated in any way with Mojang AB. The Minecraft Name, the Minecraft Brand and the Minecraft Assets are all property of Mojang AB or their respectful owner. All rights reserved. In accordance with http://account.mojang.com/documents/brand_guidelines

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

hello neighbor ,

hello neighbor: hide and seek,

hello neighbor games,

free hello neighbor,

hello neighbor demo,

hello neighbor gameplay,

hello neighbor full game,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *