Lost Bubble - Bubble Shooter
Android Oyun Club

Lost Bubble – Bubble Shooter

Lost Bubble – Bubble Shooter,>Oyun Indir
Lost Bubble – Bubble Shooter Tüm zamanların en heyecan verici Bubble Shooter oyununa hazır olun! Balon patlatma oyunları hakkında sevdiğiniz her şey ve çok daha fazlası! ???????? Tıpkı Şeker gibi! ???????? Kötü güçleri ezin ve dünyayı iyi cadı Işık Nöbetçisi ile birlikte karanlık sisten kurtarın! Baloncukları patlatarak bölümlerdeki Pandora’nın Kutularından kurtulun, ancak hamlelerinizin sınırlı olduğunu ve Pandora’nın Kutusunu vurmamanız gerektiğini unutmayın. Bulmaca çözme becerilerinizi test etmek için bu bağımlılık yapan baloncuk patlatma oyununu oynayın. Oynaması eğlenceli ve basit, ancak bir bubble pop ustası olmak zaman ve beceri gerektirecek! ???? ???? Yeni bölümlerin kilidini açın ve gizemli topraklarda harika yolculuklara çıkın. Gizemler, sihir ve maceralarla ve tabii ki Karanlık Dünya’nın cadılarının koyduğu zor engellerle dolu bir dünyaya girmek için şimdi oynayın. Baloncukları patlat ve Light Sentinel’in Karanlık Dünya Cadılarını yenmesine yardım et! ???? Eğlence Garantili! ???? —————————————- Ana Özellikler: ★ Eşsiz düzen ve zorluklarla 1600’den fazla seviye ???? ???? ★ Basit ve bağımlılık yapan bir oyun! ★ 20’den fazla Açılamaz Sihirli Küre, maceranız sırasında size yardımcı olacak ★ Arkadaşlarınızla yarışın ve ek canlar ve madeni paralarla birbirinize yardım edin ★ Yeni özelliklerle, gizemli yerlerde yeni seviyelerle sürekli ücretsiz güncellemeler ★ Baloncukları patlat ???????? ve bir bubble shooter oyununda hayal edebileceğinden daha fazla dünya ve sihir keşfet ★ Oynarken sizi rahatsız edecek reklam yok —————————————- En son güncellemeleri almak ve özel ödüller kazanmak için bizi sosyal ağlarda takip edin! Tüm hakları Peak tarafından saklıdır
Get ready for the most exciting Bubble Shooter of all time! Everything you love about bubble shooter games and much more! ???????? Just Like a Candy! ????????

Crush the evil forces and save the world from the dark mist together with the good witch Light Sentinel! Get rid of Pandora’s Boxes in the levels by popping bubbles, but keep in mind that your moves are limited and you must not hit Pandora’s Box. Play this addictive bubble shooter game to test your puzzle solving skills. It’s fun and simple to play, but it will take time and skill to become a bubble pop master! ???? ????

Unlock new episodes, and embark on amazing journeys in mysterious lands. Play now to enter a world full of mysteries, magic and adventures and of course difficult obstacles set by the witches of the Dark World. Pop bubbles and help Light Sentinel defeat the Witches of the Dark World!

???? Fun Guaranteed! ????

—————————————-

Key Features:

★ More than 1600 levels with unique layout and challenges ???? ????
★ Simple and addictive gameplay!
20+ Unlockable Magic Orbs to help you during your adventure
★ Compete with your friends and help each other with additional lives and coins
★ Constant free updates with new features, new levels in mysterious locations
Pop bubbles ???????? and discover more worlds and magic than you have ever imagined in a bubble shooter game
★ No ads to interrupt you while playing
Oyun Indir

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *