Lol Dolls loli coloring book
Android Oyun Club

Lol Dolls loli coloring book

Oyun Indir

Lol Dolls loli boyama kitabı

Hazırlanan görsellerin satırlarına renkleri doldurabilir, kendi orijinal görsellerinizi de yapabilirsiniz. Çok basit ve kolaydır, küçük çocuklar bile oynayabilir. Bu oyun, sevilen bebeklerin ve karakterlerin çok güzel sürpriz resimlerini içerir. Çocuklar ayrıca renkli görüntülerini, oyunu çok havalı ve eğlenceli bir görev haline getiren çıkartmalarla süsleyebilirler.

En sevdikleri bebekleri veya temelde istediklerini boyayabilir, çizebilir veya karalayabilirsiniz. Karalama, boyama ve çizim hiç bu kadar kolay ve eğlenceli olmamıştı, şimdi en sevdiğiniz çizimlerle başlayalım.

Amacımız, aileniz için en iyi değeri sağlamak, görsel ve bilişsel yeteneklerini geliştirmelerini sağlamak, akranları ve çevreleriyle iletişim kurmayı öğrenmek ve daha iyi yaşam becerileri edinmektir. Her oyun, belirli yaş grupları için profesyoneller tarafından tasarlanmıştır.

Bu Coloring Lol Dolls and Beautifull Dolls oyunu aşağıdaki özellikleri içerir:
– Boyanmaya hazır 50 bebek resmi
– Bebekler ve Lols ve çekici elbiseler.
– yakınlaştırma araçları.
– rengini galeride sakla.
– Çizim ve doldurmada kullanılacak 20 parlak ve güzel renk.
– Tüm bebek resmini beğendiğiniz sürpriz renkle doldurun, kalem veya fırça ile çizin ve silgi kullanın.
– Resim sonuçlarınızı arkadaşlarınızla paylaşın.

Lol Dolls loli coloring book

You can fill in the colors in the lines of the prepared images and also can make your own original images. It’s very simple and easy, even young children can play it. This game includes many beautiful surprise pictures of dolls and characters that are loved. Children can also add to decorate their colorful images with stickers that make the game play a very cool and fun task.

You can paint, draw, or doodle on their favorite dolls, or basically whatever they want. Doodling, painting, and drawing has never been easier and more fun, so let’s start now with your favorite drawings.

Our aim is to provide the best value for your family, enable them to develop visual and cognitive abilities, learn to communicate with their peers and the environment around them, and to obtain better life skills. Each game is designed by professionals for certain age groups.

This Coloring Lol Dolls and Beautifull Dolls game includes the following features:
– 50 pictures of dolls that are ready to be coloring
– Dolls and Lols and attractive dresses.
– zoom tools.
– save your coloring in gallery.
– 20 bright and beautiful colors to use for drawing and filling.
– Fill in the whole doll image with the surprise color you like, draw with a pencil or brush, and use an eraser.
– Share your picture results with friends.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *