Kids Balloon Pop Game Free ????
Android Oyun Club

Kids Balloon Pop Game Free ????

Oyun Indir
Renkli grafikler, sevimli hayvanlar ve çeşitli geçmişlere sahip çocuklar için klasik bir balon patlatma oyunu! İngilizce öğrenin veya 10 farklı dilde kelime pratiği yapın! Hatta bebeğinizin veya çocuğunuzun beceri düzeyini balonların hızını ve boyutunu bile ayarlayabilirsiniz. REKLAMSIZ: Oynarken hiçbir reklam gösterilmez! On dilde 5 farklı oyun modu vardır: • Normal. Sadece eğlence için patlayan balon. Bir bebek oyunu olarak bebekler için harika • A – Z. Alfabenin harflerini içeren balonları açın ve harfin yüksek sesle söylenen adını duyun. • 1 – 20. Numaralar içeren balonları patlatın ve sesli olarak söylenen numaranın adını duyun. • Renkler. Farklı renkteki balonları patlatın ve yüksek sesle söylenen rengin adını duyun. • Şekiller – Temel geometrik şekilleri öğrenin. Uygulama içi satın alma gerektirir Tüm oyun modları, eğitici bir oyun olarak küçük çocuklar için uygundur. Farklı kelime kategorileriyle birleştirilmiş çocuklar için basit İngilizce, bunu çocuklar için eğlenceli bir İngilizce öğrenme oyunu haline getiriyor. Aynı modlar, İspanyolca, Almanca, Fransızca, Portekizce, İtalyanca, Rusça, Hollandaca ve İsveççe dahil 10 dilde de mevcuttur. CVI gibi görme engelli bebekler veya çocuklar için, arka plan görüntülerini devre dışı bırakabilir ve balonları daha kolay patlatmak için balonların boyutunu artırabilirsiniz. Ücretsiz sürüm 4 normal balon, 3 hayvan ve 2 farklı arka plan içerir. Tam oyun (uygulama içi satın alma yoluyla açılır) 7 normal balon, 3 özel balon, 10 hayvan ve 3 farklı arka planla daha da eğlencelidir! Sevdim? Nefret mi ediyorsun? Lütfen oyunu inceleyin ve bize bildirin. Daha fazla eğlence için diğer çocuk oyunlarımıza göz atın! Bu uygulama: – Üçüncü taraf reklamları içermez – Anonim veri toplama araçları kullanıyor – Tam sürüm için bir uygulama içi satın alma içerir Müzik: “Malt Shop Bop” Kevin MacLeod (incompetech) Creative Commons altında lisanslanmıştır: Attribution 3.0’a göre
A classic balloon popping game for kids, with colorful graphics, cute animals and various backgrounds! Learn English, or practice vocabulary in 10 different languages! You can even adjust the speed and size of the balloons your baby or child’s skill level.

AD-FREE: no ads are shown while playing!

There are 5 different game modes in ten languages:
• Normal. Balloon popping just for fun. Great for toddlers, as a baby game
• A – Z. Pop balloons containing letters of the alphabet, and hear the name of the letter spoken out loud.
• 1 – 20. Pop balloons containing numbers, and hear the name of the number spoken out loud.
• Colors. Pop balloons of different colors, and hear the name of the color spoken out loud.
• Shapes – Learn basic geometric shapes. Requires in-app purchase

All game modes are suitable for young kids as an educational game. The simple English for kids combined with different word categories makes this a fun English learning game for kids. The same modes are of course available in all 10 languages, which include Spanish, German, French, Portuguese, Italian, Russian, Dutch, and Swedish.

For babies or kids with visual impairments such as CVI you can disable background images and increase the size of the balloons in order to make them easier to pop

The free version contains 4 regular balloons, 3 animals and 2 different backgrounds. The full game (unlocked via an in-app purchase) is even more fun, with 7 regular balloons, 3 special balloons, 10 animals and 3 different backgrounds!

Love it? Hate it? Please review the game and let us know.

For more fun, check out our other games for kids!

This app:
– Does not contain third-party ads
– Does use anonymous data collection tools
– Does contain one in-app purchase for the full version
Balloon popping game online,
Free balloon pop game,
Balloon game,
PBS kids games,
Games for kids,
Balloon game download,
Balloon popping game for parties,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *