Jungle Marble Blast
Android Oyun Club

Jungle Marble Blast

Oyun Indir
********** 1600’den fazla seviye ********** Jungle Marble Blast, Mısır mitolojisi temasına sahip bir mermer atış oyunudur. Oynaması kolay ama gerçekten bağımlılık yapıyor. Amacınız, yolun sonuna gelmeden önce tüm mermerleri temizlemek ve bu arada en yüksek puanı almak için mümkün olduğunca çok sayıda Mermerler ve Kombolar elde etmektir. Jungle Marble Blast Özellikleri: ★ bomba, renk topu, göktaşı yağmuru gibi harika güçlü öğeler ★ 80 sahne ve 1600 farklı eğlence seviyesi, daha fazlası yakında gelecek. ★ İyi sanat, iyi müzik, iyi animasyon efektleri. Nasıl oynanır: 1. Mermeri çekmek istediğiniz ekrana dokunun. 2. patlama yapmak için 3 veya daha fazla aynı renk mermeri eşleştirin. 3. Mermer yayıcıya dokunarak atış mermerini değiştirin. 4. Oyunu kolaylaştırmak için sahne donanımı kullanabilirsiniz. Şimdi indir!! Bu Mısır mitolojik yolculuğunun tadını çıkarın
 More than 1600 levels

Jungle Marble Blast is a marble shoot game with the theme of Egyptian mythology. It is easy to play, but truly addictive.
Your goal is to clear all the marbles before they reach the end of the path, and meanwhile, achieve Marbles and Combos as many as possible to get the highest score.

Jungle Marble Blast Features:
★Cool powerfull items like bombs、colorball、meteorite rain
★80 scenes and 1600 different fun levels,more will coming soon.
★Good art,good music,good animation effects.

How to play:
1.Tap screen where you want to shoot marbles.
2.match 3 or more same color marbles to make blast.
3.Swap the shooting marble by touching the marble emitter.
4.You can use props to make the game easy.

Download it Now!!
Enjoy this egyptian mythological journey!!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *