HURACÁN Race Car: Speed Drifter
Android Oyun Club

HURACÁN Race Car: Speed Drifter

Oyun Indir
HURACÁN Yarış Arabası: Speed ​​Drifter,

Drift dünyasını keşfedin ve araba sürme HURACÁN simülatörü 2019’da sürüklenen tutkunuzu gerçekleştirin. Bu HURACÁN araba park oyunlarının en iyi sürüş deneyimini yaşamak için yeni araç kontrollerini ve dokunmatik direksiyonu deneyimleyin. Sınırlı drift becerilerinizi pistlerin karmaşık kıvrımlarında test edin! Emniyet kemerlerinizi bağlayın ve her türlü araçla büyüleyici maceralar yaşayın. Kazanan tavırla diğer araçları kovalayın, başkalarıyla çarpışın ve hepsini yenin. İlk seferde kazanamazsan dene ve dene. Neredeyse gerçek hayatta yaşıyormuşsunuz gibi, gerçek hayatta deneyimlediğiniz sollamaları yapmaya hazır mısınız? Pahalı bir ufuk HURACÁN Simulator 2019 ile otoyol dublörlerinin keyfini ilk defa yeni Pirelli P Zero Corsa Lastikleri ile inanılmaz kavrama sağlar.

Sport Lamborghini Huracan simülatörünüzü alın ve otoyollarda hızlı sürün! Polis arabaları seni takip ediyor, bu yüzden hızlı sür! Pek çok heyecan verici ve gerçekçi zorlu görev ve başarılar sizi bekliyor! Ayrıntılı 3D ortam ve kapsamlı ses ayarı, drift, kontrol noktası, serbest ve trafik gibi dört modlu oyunla harika bir oyun deneyimi sağlar. HURACÁN simülatörü en gerçekçi araba sürüşü! Şaşırtıcı derecede gerçekçi ve sürüklenen arabaların kontrolünü elinize alın! Ormanlar, kanyonlar, tepeler ve dağlar. HURACÁN’nizle 20 farklı pistte ve şehirde hızlı sürün ve sürüklenin. Arabayı boyayın ve bu aşırı HURACÁN otopark oyunlarını oynayın. Bekleme drift bitti HURACÁN simülatörü, oyun paraları ile satın alınabilen BMW 7, Honda NSX, BMW X5, Bugatti Veyron, BMW i3, Range Rover yarışları dahil olmak üzere yüksek kaliteli süper araba sürüş modellerine sahip en iyi araba sürüş oyunudur.

Bu gerçekçi HURACÁN Simulator 2019 gerçekçi sürüş simülatörünü indirin. Önerilerinizi ve yorumlarınızı duymaktan memnuniyet duyarız! Bizi Facebook’ta beğenin ve tüm yeni özelliklerle bizi izlemeye devam edin.

Özellikleri:

HURACÁN Race Car: Speed Drifter,

Discover drifting world and fulfill your drifting passion in car driving HURACÁN simulator 2019. Experience new vehicle controls and touch steering to enjoy the best driving experience of this HURACÁN car parking games. Testing your limited drifting skills on the complex curves of the tracks! Fasten your seat belts and relish yourself with enthralling adventures with all kinds of vehicles. Chase others vehicles with winning attitude, collide with others and beat them all. If you don’t win first time try and try. Ready to make overtakes that you experience in real life, like you are living it in almost real? Enjoy the highway stunts for the very first time with an expensive horizon HURACÁN Simulator 2019 with new Pirelli P Zero Corsa Tyre provide incredible grip.

Take your Sport Lamborghini Huracan simulator and drive fast at highways! Cop cars are following you, so drive fast! Many exciting and realistic challenging missions and accomplish achievements are waiting for you! The detailed 3D environment as well as the extensive sound setting ensure a fantastic gaming experience with four mode play of games like drift, check point, free and traffic.The most realistic car driving HURACÁN simulator! Take control of some amazingly realistic and drifting cars! Forests, canyons, hills and mountains. Drive fast and drift hard on 20 amazing different tracks and cities with your HURACÁN. Paint the car and play this extreme HURACÁN car parking games. The wait is over drift HURACÁN simulator is the best car driving game with high quality super car driving models including BMW 7, Honda NSX, BMW X5, Bugatti Veyron, BMW i3, Range Rover racing which can be purchased by in game coins.

Download this realistic HURACÁN Simulator 2019 realistic driving simulator. We’d appreciate to hear your suggestions and comments! Like us at Facebook and stay tuned with all new features.

Features:

????️Expensive horizon HURACÁN Simulator 2019 with new Pirelli P Zero Corsa Tyre
????️Realistic car driving models (BMW 7, Honda NSX, BMW X5, Bugatti Veyron, BMW i3)
????️Race around the worlds’ most bustling cities Tokyo, Paris, America, London.
????️Many challenging missions with Dynamic difficulty
????️Full real HUD including revs, gear and speed.
????️Different camera angles of each section in HURACÁN simulator
????️Different control methods (accelerometer, arrows, steering wheel)
????️Real engine nitro and turbo voices
????️Explore a detailed open world environment.
????️Drive with your friends in extreme weather conditions like Fog and Rain.
????️Upgrade your vehicles (engine, brakes and suspension) and race on the asphalt.
????️18 different colors for both the car driving and the rims of HURACÁN

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *