highway-getaway-police-chase
need for speed most wanted apk

Highway Getaway: Police Chase

Oyun Indir

Özgürlüğünüz için yarış. Ellerin direksiyonda. Kalbin çarpıyor. Sonsuz bir polis takibinde tutulan, şehrin EN ÇOK ARANANLARI sensin. Bu aksiyon dolu yarış oyununun ateşli peşinde polislerden kaçacak kadar hızlı mısınız?

Real Boxing ve Godfire gibi en heyecan verici ücretsiz aksiyon oyunlarından bazılarının yaratıcısı Vivid Games, size eşi benzeri olmayan yeni bir yarış oyunu getiriyor! Highway Getaway, sıcak bir polis takibinin ek eylemi ile yarış oyunu ve sonsuz koşucunun benzersiz bir karışımıdır.

Pedalı metale koyun!
Şehrin en hızlı polis arabalarıyla yüksek hızlı bir polis arabası kovalamacasına yakalanmış kaçak bir sürücüsünüz. Nitroyu ateşleyin, trafikten kaçının ve şehirde yarışırken para toplayın. Bu polis kovalamaca oyununda kaçış arabanızı sürmek, sezgisel dokunma veya kaydırma oyunuyla kolaydır.

Şehir merkezindeki sokaklarda, endüstriyel limanlarda ve geniş kanyonlarda arabalarda yarışırken çarpıcı HD grafiklerin keyfini çıkarın! Ancak bunun dikkatinizi dağıtmasına izin vermeyin. O polis arabaları arkanızda!

200’den fazla zorlu görev!
Adrenalin pompalayan 200 yarış görevinde yarışırken asla pes etmeyin. Hareket halindeyken yakıt ikmali yapın, polis ablukalarından kaçının ve BÜYÜK nakit para kazanmak için zor para kamyonunu yakalayın! Ne kadar çok olmak istersen, o kadar çok para kazanırsın – sıcak arayış asla durmaz!

Sürüşünüzü özelleştirin ve güçlendirin!
En çok arananlar en sıcak sürüşleri hak ediyor. Hızlı spor arabalar ve güçlü kamyonlar dahil 10 farklı modelden araba seçin ve özelleştirin. Seviye atladıkça ve para topladıkça, arabanızı özelleştirmek için özel görünümlerin kilidini açın ve yoldaki en sıcak sürüşü sürün! Herhangi bir polis arabası kovalamacasından kaçmak için nitro gibi güçlendirmelerin ve güçlendirmelerin kilidini açmak için paranızı veya hareket halindeyken yarış arabanızı tamir etmek için anahtarları kullanın.

İyi adam mı yoksa kötü adam mı?
Sen “iyi adam” tipi misin? Bir polis arabasının direksiyonunda olmayı mı tercih edersiniz? Bu yeni özellik ile artık hukukun sağ tarafında olabilirsiniz. Polis olarak ateşli bir takibe katılın – en çok arananları kovalayın ve onları adalete teslim edin!

EN ÇOK ARANAN olun
Highway Getaway’in Facebook entegrasyonlu çevrimiçi lider tabloları, zirveye çıkmanıza ve arkadaşlarınızla ve küresel liderlik tablolarına karşı rekabet etmenize olanak tanır. En hızlı kaçış şoförü siz misiniz?

İster iyi ister kötü adam olun, bu ücretsiz yarış oyunundaki aksiyon dolu polis arayışları, adrenalin pompalayacak!

Bizi Facebook’ta takip edin: https://www.facebook.com/highwaygetawaygame/

Oyunu indirerek Son Kullanıcı Lisans Sözleşmemizi, Hizmet Şartlarımızı ve Gizlilik Politikamızı kabul etmiş olursunuz: http://support.vividgames.com/policies

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *