head-football-laliga-2020-skills-soccer-games
Android Oyun Club

Head Football LaLiga 2020 – Skills Soccer Games

Oyun Indir

LaLiga geri döndü! LaLiga Santander yıldızlarının tüm resmi takımları, stadyumları ve çizgi filmlerinin yer aldığı en çılgın oyun olan Head Football ile tüm eğlenceyi yaşayın!

 

Bu futbol oyununu ücretsiz indirin ve LaLiga Santander’in tüm takımlarıyla futbol oynamanın tadını çıkarın!

Resmi LaLiga takımları arasından favori futbolcunuzu seçin, topa vurun, kazanın ve takımınızı zirveye taşıyın. Futbolcunuzu seçin, koca kafasıyla gol atın ve hayalinizdeki takımın kahramanı olun!

???? Bu heyecan verici futbol ve spor oyununda milyonlarca oyuncuya katılın, en sevdiğiniz tüm futbolcularla oynamanın keyfini çıkarın: Messi, Hazard, Sergio Ramos, Piqué, Joao Felix … Şimdi sadece büyük futbolcunuzu seçmeniz gerekiyor, WiFi’ye ihtiyaç duymadan oyunlarda beceriler kazanın ve turnuvalar kazanın!

Bir futbol efsanesi olun. En iyi futbol stadyumlarında inanılmaz goller atan FIFA, UEFA ve dünyanın dört bir yanındaki taraftarları etkileyin: Santiago Bernabéu, Camp Nou, Wanda Metropolitano … Favori futbol takımınız hangisi? Bir La Liga İspanyol futbol takımı (FC Barcelona, ​​Atlético de Madrid, Real Madrid, Valencia) seçin ve en sevdiğiniz büyük futbolcularla oynayın.

 

Head Football LaLiga neden oynayabileceğiniz en eğlenceli ve çılgın futbol oyunudur?

⚽ LALIGA RESMİ LİSANSLARI
Only Head Football LaLiga 2020 – Best Skills Soccer Games, 2019-2020 sezonu için tüm resmi LaLiga Santander futbolcularına (Messi, Sergio Ramos, Hazard, Piqué) sahiptir! FC Barcelona, ​​Atlético de Madrid, Real Madrid, Valencia’nın gerçek stadyumlarında futbol oynayın …

⚽ EĞİTİM VE BECERİLERİNİZİ GELİŞTİRİN
Futbol oyuncularınızın seviyesini yükseltin: Futbol sahasında hızlı hareket etmek için HIZ, durdurulamaz hale getirmek için ATIŞ, her saldırı ve savunmada daha yükseğe zıplamak için Zıpla, rakiplerinizi geçmek için SPRINT, özel atışlar arasındaki süreyi azaltmak için GÜÇ ARTIRIN. Seviye atlayın ve nihai puan kahramanı olun!

⚽ İNANILMAZ ÖZEL ÇEKİMLER
Şok edici özel vuruşları kullanarak rakiplerinizi yenin: Dragon Ball, Orange Machine, Yellow Missile … Her biri çarpıcı ışık ve ses efektleriyle! Nihai aşırı futbol!

⚽ KARAKTER EDİTÖRÜ
Harika bir düzenleyiciyle kendi özel futbol oyuncunuzu yaratın!

⚽ ARKADAŞLARINIZI YEN
İlerlemenizi Google Play Oyunlar ve Facebook ile senkronize edin. Arkadaşlarınıza karşı kaç gol atabilirsiniz?

Farklı futbol oyun modlarını deneyin ve daha önce hiç olmadığı kadar eğlenin

???? BÖLÜMLER: Oyundaki üç kategori arasından seçim yapın: Bronz, Gümüş ve Altın. Altın kategorisine ulaşmak ve sıralamadaki diğer oyuncuları yenmek için maçlar kazanın.

???? ÖZEL ETKİNLİKLER: Bu etkinlikler geçicidir ve sezonun en önemli maçlarına bağlı olarak yalnızca belirli saatlerde devam edebilirsiniz: ElClásico, ElDerbi de Madrid, El Gran Derbi de Sevilla, vb.

???? DOSTU: İstediğiniz herhangi bir takıma karşı dostluk maçı yapın! Her sporda antrenman, Head Football La Liga’da da başarı için çok önemlidir!

???? LİG: Eksik olamayacak oyun modu. Tüm takımları ele geçirin ve masanın tepesinde yer almak için her oyundan puan kazanın.

???? KUPA: Şampiyonların hatırlandığı Kupayı oynayın! Tüm turlarda tarihe geçin ve Final Kupası’nda oynamanın tadını çıkarın!

???? MEYDAN OKUMA: Futbol maçları oynayın ve ekstra para kazanmak için zorlukların üstesinden gelin: Power Up’ı kullanmadan kazanın, 7’den fazla gol atın, sadece ayağınızla gol atın, sprint kullanmadan kazanın …

Sadece en iyi oyuncular bu futbol mücadelesiyle yüzleşebilir! Çevrimdışı oyunda top becerilerinizi gösterin ve zıplayarak, topa vurarak, yön vererek ve tüm rakiplerinizden daha hızlı koşarak futbol oyunlarında hayatta kalmaya çalışın. Her oyunda harika goller atın ve tüm kupaları, ligleri ve turnuvaları kazanın.

Dream League’de oynayın. Tüm La Liga futbol takımlarıyla futbol ve spor oyununun ücretsiz Head Football LaLiga oynamanın tadını çıkarın!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *