GuiDE Neighbor ACT, Alpha 2020
hello neighbor apk

GuiDE Neighbor ACT, Alpha 2020

Oyun Indir
Hello Neighbor oyunu için bir oyun kılavuzu, adım adım açıklamalı kılavuz ve ipuçları. Bu oyun rehberi, gizemli komşunuzla başa çıkmanıza ve bodrumda gizli olan en derin sırrına ulaşmanıza yardımcı olabilir. Ana özellik: ???? Başlangıç ​​ipuçları ???? Başlangıç ​​İpuçları – oyun nasıl oynanır ve yakalanmaz. ???? Sistem Gereksinimleri – Hello Neighbor bilgisayarımda çalışacak mı? ???? Kontroller – karakterinizi nasıl hareket ettireceğiniz. ???? İzlenecek yol: Bu izlenecek yol, oyunu yenmenin ve ortalama komşuyu alt etmenin nispeten stressiz bir yolunu açıklar. Oyunu daha hızlı tamamlamanıza izin veren birkaç çözüm bulabilirsiniz. ???? 1. Perde – ilk kırmızı anahtar nasıl alınır? ???? 2. Perde – Komşunun evinden nasıl kaçılır? ???? 3. Perde – büyük komşunun evinde nasıl hareket edilir? ???? Kırmızı anahtar nasıl alınır? ???? Yeşil anahtar nasıl alınır? ???? Bodrum giriş kartı nasıl alınır? ???? Final – Son savaş. ????Tüm saklanma yerleri: Komşunun evinin içindeki tüm saklanma yerlerini de belirledik. ???? Tüm Sığınaklar ve gardıroplar ???? Gümüş Anahtar ???? Merhaba Komşu’da Gümüş Anahtar, maalesef artık elde edilemeyen çok özel bir eşyadır. Gümüş Anahtar, oyunun alfa aşamasında çok önemli bir öğeydi – kırmızı anahtar, yeşil anahtar ve bodrum erişim kartıyla değiştirildi.
A game guide, walkthrough, and tips for the game Hello Neighbor. This game guide can help you deal with the mysterious neighbor and reach his deepest secret hidden in the basement.

Main Feature:
???? Starting tips
???? Starting Tips – how to play the game and not get caught.
???? System Requirements – will Hello Neighbor work on my PC?
???? Controls – how to move your character.
???? Walkthrough: This walkthrough describes a relatively stress-free way of beating the game and outwitting the mean neighbor. You can find several solutions allowing you to complete the game faster.
???? Act 1 – how to get the first red key?
???? Act 2 – how to escape neighbor’s house?
???? Act 3 – how to move around huge neighbor’s house?
???? How to get the red key?
???? How to get the green key?
???? How to get the basement access card?
???? Finale – The final battle.
????All hiding places: We have also indicated all hiding places inside the neighbor’s house.

???? All Hideouts and wardrobes
???? Silver Key
???? A Silver Key in Hello Neighbor is very special item, which unfortunately cannot be obtained anymore. Silver Key was crucial item in alpha stage of the game – it has been replaced by red key, green key and basement access card.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *