Free the Bubbles
Android Oyun Club

Free the Bubbles

Oyun Indir

Free the Bubbles,Baloncukları Serbest Bırak

Bu yepyeni heyecan verici bulmaca macerasında tüm renkli baloncuklara vurun ve patlatın, sevimli küçük yaratıkları kurtarın ve seviyeleri kazanın! Vaktiniz olduğunda ve zihninizi boşaltmak ve rahatlamak istediğinizde oynamak ve eğlenmek için mükemmel bir oyundur. Başlamaya hazır mısınız? Nişan alın ve hepsini patlatın! Bu eğlenceli balon patlatma oyununu oynayın ve harika bulmacalar, renkli grafikler ve ilgi çekici zorluklarla dolu yüzlerce harika seviyenin tadını çıkarın. Bu bağımlılık yaratan bulmaca macerasında seviye atlamak ve ilerlemek için sevimli kabarcık yaratıkları serbest bırakın ve tahtayı temizleyin! ŞİMDİ OYNA! – Lazer hedefini sürüklemek ve kabarcık çekmek için kaldırmak için ekrana dokunun. – Grubu patlatmak ve puan kazanmak için aynı renkteki 3 veya daha fazla balonu eşleştirin. – Kabarcık yaratıkları tuzaklarından kurtarmak için her popunuzu planlayın! – Özel çekimler yaparak harika takviyeler ve güçlendiriciler kazanın. – Önceden plan yapın ve yüzlerce heyecan verici seviyede ilerleyin. – Tek seferde tahtadan ne kadar çok baloncuk çıkarırsanız o kadar yüksek puan alırsınız. – Kabarcık değiştirme seçeneği tamamen ücretsizdir – rengini değiştirmek için balona dokunmanız yeterlidir. Bu çılgın balon patlatma eğlencesini kaçırmayın! Ailenize ve arkadaşlarınıza karşı yarışın ve kimin en yüksek puana ulaşıp her seviyede 3 yıldız kazanabileceğini görün. Patlatmak için 3 balonu eşleştirin, güçlü güçlendiricilerin kilidini açın ve tüm kabarcık bulmacalarını çözün! Bubble Shooter ™ ‘ın tüm hakları Ilyon Dynamics Ltd.’ye aittir.

 

Hit and pop all the colored bubbles in this brand-new exciting puzzle adventure, rescue the cute little creatures and win levels! It’s the perfect game to play and enjoy when you have the time and you want to clear your mind and relax.

Ready to begin?
Take aim and pop them all!
Play this fun bubble popping game and enjoy hundreds of amazing levels filled with cool puzzles, colorful graphics and intriguing challenges. Free the cute bubble creatures and clear the board to level up and advance along this addictive puzzle adventure!

PLAY NOW!
– Tap on the screen to drag the laser aim and lift it to shoot bubbles.
– Match 3 or more bubbles of the same color to pop the group and win points.
– Plan your every pop to rescue the bubble creatures from their trap!
– Earn awesome boosts and power-ups by making special shots.
– Plan ahead and pop your way through hundreds of thrilling levels.
– The more bubbles you remove from the board in one shot, the higher score you’ll get.
– Bubble swap option is totally free- just tap on the bubble to change its color.

Don’t miss out this crazy bubble popping fun! Compete against family and friends and see who can reach the highest score and earn 3 stars on every level.
Match 3 bubbles to pop, unlock powerful boosters and solve all the bubble puzzles!

All rights of Bubble Shooter™ are owned by Ilyon Dynamics Ltd.

 

 

 

free bubble shooter,

bubble shooter free download,

free bubble pop games,

bubble shooter download,

bubble shooter 3,

free bubble shooter games ,

bubble shooter 2 game free download ,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *