goley indir

Football League Kids Champions

Oyun Indir

En iyi futbolunuzu oynayın ve Football League Kids Champions’ta Avrupa şampiyonu olun. Avrupa Ligi’nin tüm büyülü atmosferini getirmek için oyunda 32 farklı takım, bireysel özelliklere sahip oyuncular ve cilalı bir 3D oyun motoru bulunuyor. Dünyanın en iyi futbolunu sadece yıldızlar liginde bulabilirsiniz. Takımınızı sahaya çıkarın, birçok gol atın ve dünyanın en tartışmalı futbol şampiyonasını kazanın!

AVRUPA’NIN EN İYİ TAKIMLARI
Football League Kids Champions’ta Avrupa’nın en iyi futbol takımlarıyla oynayacaksınız. Tercih ettiğiniz yükseltilmiş oyuncu kadrosunu seçin ve şampiyon unvanı için destanınıza başlayın. Takımların kilidini açmanıza, ücretsiz indirmenize ve istediğiniz takımı seçmenize ve birçok gol atmanıza gerek yok!

FUTBOL OYNAMAK İÇİN YENİ BİR YOL
Gol atmayı sevenler için bir oyun! Mobil cihazınızda futbol oynamanın en iyi yolunu yarattık. Futbol Ligi Çocuk Şampiyonları yenilikçi bir oyun tarzına sahiptir. Basit, sezgisel ve zorlu. Football League Kids Champions’ı her yaştan futbol severler için bir oyun haline getiriyor.

BİREYSEL ÖZELLİKLERE SAHİP OYUNCULAR
Her şeyden önce, her oyuncunun kendine özgü futbol özellikleri vardır. Bazıları daha hızlıdır, bazıları golü daha iyi sonuçlandırır, bazıları ise topu çalmak ve işaretlemede öne çıkar. Her oyuncunun kendine özgü güçlü yanları vardır. Bu nedenle anlaşmazlıklar detaylarda karara bağlanacak, rakiplerinize saygı duyun ve şaşırmayın.

CEZA ANLAŞMAZLIKLARI
Bir futbol maçının penaltılarla belirlenmesinden daha heyecan verici bir şey olamaz. Football League Kids Champions’ın son aşamasında çekilişler penaltılarla belirlenir. Bu yüzden futbolunuzu göstermeye, baskıya dayanmaya ve golü atmaya hazır olun.

ŞAMPİYONLAR LİGİ STADYUMUNDA OYNA
En iyi futbolun şovun yüksekliğinde bir sahneye ihtiyacı vardır. Böylece, Futbol Ligi Çocuk Şampiyonları için yıldız stadyumu dijital olarak oluşturuldu. Bu şekilde dünyanın en iyi futbolunun stadyum sembolünde oynamanın tüm heyecanını hissedeceksiniz, ancak bu sadece burada var.

EN İYİ FUTBOL OYUNLARI TARAFINDAN OLUŞTURULDU

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *